Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ABD-İTALYA basketbol maçı

dooman

Öne çıkan mesajlar

almanyadaki 3lü turnuvada karşılaşıyorlar. Şuan son çeyerk ve italya inanılmaz bir şekilde amerika'yı ezdi. Stoudimare, lebron james, iverson, duncan, marbury, anthony gibi yıldızlara karşı müthiş oynadılar. italya'da basili bi periyodda 5 üçlü soktu yarısı ortasaha'ya yakındı. ve italya bu yıldızlara karşı o kadar mükemmel bir savunma yaptı ki şuan 20 sayı öndeler. Bizimkiler de inşallah böyle takım oyununu kapabilirler.
Sosyal ağlarda paylaş

bizimkilere de bi haller olmuş ...
zellanda maçına bakım bıraz bayaaa bi takım oyunu oynayan takıma benzemısız ...
guzel gunler beklıyor bızı ...
hedo-memo-mırsat-ıbo-kerem hos bısı olacak bakalım ...
yarında ntv de maclar devam edıyor ...[signature][hline]Vampire Hunter Delucian ...
Türküm Doğruyum Calışkanım ...
Sosyal ağlarda paylaş

eline aldi abd

adam olsunlar, toparlansinlar, dogru duzgun agzimiza etsinler pazar gunu... ben keyifle amerika'nin bizi ezmesini izlemek istiyorum[signature][hline]"Es irrt der Mensch so lang er strebt." - Faust I: Prolog im Himmel / J.W. v. Goethe
42
""The thing that bothers me the most is the lying." - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nukem_Verite, 04 Ağustos 2004 00:56 tarihinde demiş ki:
o ibrahim kutluay olduğu sürece bi halt olmaz bizden

O takımda ancak oyun sistemini onun üzerine kurarsan oynar ve kazandırır.Onun dışında adam hayalet gibi dolaşıyor sahada.Eh bizim takımda artık oyuncu kalitesi arttıkça tek bi kişi üzerine oynama diye bi olay kalmıyor.Bir de dikkat ettiyseniz büyük şampiyonalarda genelde vasat oynuyor
Sosyal ağlarda paylaş

macın sonucu nedir yaw?[signature][hline]Gözlerimi gözlerinden alamıyorum her bakışımda, orada kendimi görüyorum seninle elele...Saçlarına dokunurken korku doluyor içime o kadar yumuşaklar ki incitmekten Korkuyorum...Dudaklarımın dudaklarına her temasında esir oluyorum sana sen öptükçe daha fazla öpüyorum sen istedikçe daha fazla istiyorum...Bunları tekrarlamaktan hiç bıkmıyorum çünkü gözlerin aynam,saçların acıma duygum,dudakların zindan oluyor bana ve sana olan sevgim her an artıyor!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...