Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Black Prophecy

Innuendo

Öne çıkan mesajlar

Yeni mi eski mi bilmiyorum ama Avrupa Beta servarları açılmış, register yapıp girilebiliyor artık. 5 aydır buraya bakmadığımdan mailime gelen reklamla farkettim.

İlk izlenimlerime göre oyun güzel başladı ama daha katetmesi gereken çok yol varmış gibi gözüküyor. Çok fazla çöküyor ve takılıyor. Bir de kamera açısı biraz sorunlu gibi, geminin tam arkasından değil de sanki sağından bakıyormuşsunuz gibi. Oyun çöktüğü ve yarında iş olmasından aha fazla ilgilenemeyeceğim :(
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de şimdi RAM olayını yazmaya gelmiştim. Bırak medium'u low ayarlar da bile AutoPilot veya Travelda göçüyor. Sistem gereksinimleri belki daha az olur diye linux üzerinde çalıştırayım dedim ama çalışmadı bir türlü. Yüklemeyi yapabiliyorum ama launcher da, oyun da açılmıyor. Yeni patch bekleyeceğiz artık :(
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni gelen patchle birlikte autopilot olayı çözülmüş gözüküyor. Ama her storyde her bölge değiştirdiğinde araya giren cinematicler oyunu kasmaya ve ara ara çökmeye neden oluyor, ayrıca gereksizler. Singelplayer olsa anlaşılır ama MMO'da olmamış.

Edit: Sanırım cinematiclerdeki takılma problemleri video dosyalarının aşırı büyük boyutta olmalarında yada codeclerinden kaynaklana bir sorun. Media Playerda da donmalar yaşanıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

O prolog sinematikleri ya işte. Oyunda 4 saate yakın tutorial kıvamında görevler varmış. Oyuna geçiş yapmadan da prolog u bitirmek gerekiyor. Sonra faction seçiyormuşun falan. Ben de denedim birkaç saat oyunu ama pek oynanacak birşey gibi durmuyor. 1 haftada bayarız bu içerik ile. Umarım haksız çıkarım da ilerde oynarız. Freelancer'ın MMO sunu yapmış adamlar. Hayal etmesi bile heyecan vericiydi...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...