Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Subterano

Nebuch

Öne çıkan mesajlar

Dün izledim. Tam bir saçmalık. Gördüğünüz yerde kaçın. Görsel efektlerine aldırmayın. Sıfır kurgr. Daha kötü bir alt yapı görmedim. İsmini de yanlış yazmış olabilirim, çünkü unutmaya çalışıyorum :)[signature][hline]Size vaad ettiğim tek şey gerçek. Fazlası değil.
Sosyal ağlarda paylaş

eet bnde seyrettm moviemaxdemıydı nerdeydı hatırlamıorm yok bole sacma bısey ya bılımkurgu yazıor bıde daha da koptum sora sonu neydı ole ya cocuun devasa bı yarası var cocuk kayıtsız bır sekılde gıdıp pcyle ugrasıo fln sacmalık otesı...[signature][hline]"I can give anything you want,but don't want something that i don't want to give"
Who am I?!?
"Kontrolsüz güç, güç değildir." Obi-Van Pirelli
"Reklamlar bitti"
Sosyal ağlarda paylaş

abi saçmalık bitmek tükenmek bilmiyo bu filmde. Adam gel benim gözümü çıkar diye yerde hareketsiz duruyo ya.
*!spoiler olabilir dikkat. aslında olsa da bişey farketmez çünkü film çok çok çok çok saçma*
[signature][hline]Size vaad ettiğim tek şey gerçek. Fazlası değil.

[Bu mesaj Nebuch tarafından 02 Ağustos 2004 22:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yok herıgfın ayalarını kesıyor makıne adam anlamıo basta sora farkedıor fln yok ordakı kucuk cık cık dıe konusan alet orta parmaıgın kaldııp hareket yapıor yok bole bisey...[signature][hline]"I can give anything you want,but don't want something that i don't want to give"
Who am I?!?
"Kontrolsüz güç, güç değildir." Obi-Van Pirelli
"Reklamlar bitti"
Sosyal ağlarda paylaş

Abi düşünüyorumda embomen nasıl bir oyuncaktır?Eğer insan öldürücükse oyuncak olma ihtimali var mıdır? Ama adam öldürücekse yani buna proglanırsa daha iyi tip ve öldürme biçimi bulamazmıydılar? embesil men diye çevirebiliz çünkü daha salak bi kötü karakter görmedim. kişiseldir.[signature][hline]Tanrı, insanların ve makinelerin günahlarını affetsin...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...