Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Adsl 10.0.0.2 Modem Ayarlarına Giremiorum

Thulann

Öne çıkan mesajlar

Arkadaslar merhaba benim modem ayarlarıma girip milletin bana baglanabilmeisni saglayan portlarımı acmam lazım ancak giremiorum adsl i de aradım yapacak bisi yok diolar modem ayarlarına gircem 10.0.0.2 yazıorum explorer k.adı sifre gelio karsıma default ları yazıorum modemın kıtapcıgındakı gırmıor ve bende degıstırmedım sımdı nasıl gırcem ben oraya bu kadı ve sıfre kabul etmıor adsl de bunu goremezmıs napcam bana yolgosterır mısınız
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
modeminin markasını bilmiyorum ama kesin reset değili vardır deliği bul ve birşey sok sonra defult şifreni filan yaz.[signature][hline]*I am an avanger..I must obtain power no matter what,even if i must let the devil take hold of my body...
Virus,SatanixVirus,Satanix,Virus-sensei
Sosyal ağlarda paylaş

Valla bakdım reset dugmesı var onu gordumde tabı reset atınca ınternetımın gerı gelmesı ıcın bılgısayarcımla yapmalıyım bu reset ıslemını sanırım ozmn duzelecek ama ben hala anlamadım yanı defautl k.adı ve sıfre nası degıstı neyse ılk ayarlar yapıldıgında bılgısayarcı gırıodu demekkı default degerler doru saolun hersey cıın falla kafaı yıyecektım gıdıp modem alıım dıodum cahillik kotu bisi :) modem alcaktım bılgısayarcı bunu cuz fıatla alıcaktı tak bı reset atıcaktı baskasına ıkı katına satacaktı bendne aldıgının ehu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...