Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bim Bam Booom dinleyin dostlaaar ! 70 lerin turkce hitleri

unity100

Öne çıkan mesajlar

Gurbetten gelmişim yorgunum hancı

Toprağı bol olsun rahmetli Tanju Okanın neler yazmış bize ne varsa eskilerde var bu Türkçe ya da yabancı farketmez 1995 ten sonra müzik bütün dünyada bozulmaya başladı nerde eskilerin temiz,özlü ve güzel anlamlı şarkı sözleri nerde şimdinin manasız sadece klibi güzel olsun diye yapılmış ruhsuz şarkıları yaşasın eski dünya kahrolsun gelişen toplum :P
Sosyal ağlarda paylaş

Onu ayyaşlığa itenler utansın adamın hayatı dost kazığı yemekle geçmiş zaten ama severim ben Türkçe olarak sevdiğim çok az şeyden birisidir yaşasın Dr.skull hatta her neredelerse Türkiyede yaptıkları için teşekkür etmek isterim içimden geldi :p[signature][hline]Something Strange In The Neighbourhood Who You Gonna Call???
Sosyal ağlarda paylaş

ehem ehem: bugun itibariyle mp3 lerin bir kismina ulasmis bulunuyorum, digerleri icin pazartesini beklemem gerekiyor.
su anda elimdekiler: baris manco, ilhan irem, esmeray, alpay, adamo, cici kizlar, erol buyukburc, sezen aksu, nilufer, zerrin ozer, semiha yanki, uc hurel, berkant, cem karaca, erkin koray, timur selcuk, erol evgin, edip akbayram
budur. akliniza sarki ismi ya da sarkici ismi gelirse buraya yazin ki calismalarim o yonde sursun. bu pazartesi yapiyoruz programi hayirlisiyla :)[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.
Sosyal ağlarda paylaş

eee hmm simdi edi ben soyle seyler istiyorum hani bim bam bom, eee aaah kaaal biiim, sonra kovaladikca kacan ates bocegi misin filan. anlamissindir sen.

bunlari bu sekilde destelersen ayyas sarkisi arayanlar tanju okan, boyle catlak patlak sakiz sarkilari arayanlar da oyle ucuc bocekleri gibi gruplari bulabilir.

program degil, data gerek beeni beeni.[signature][hline].~:&:* Let the sunshine in *:&:~.
Sosyal ağlarda paylaş

bu eski şarkıların klipleri bence esas bomba olan sezen aksunun ya da nilüferin ya da ajda pekkanın ya da diğer envai çeşit sanatçının günümüze ne kadar da piyasalaştığının daha derin izlerini ve kanıtlarını taşıyorlar o küflenmiş klipler

Bu arada bu konuyu açınca aklıma ilk hisseli harikalar kumpanyası geldi erol evginli perhan kutmanlı yıllar geldi trt tek televizyon o geldi hatta siyah beyaz sora ayşe tatile çıksın geldi değerini bilemedik o yılların şimdi uğraşırız işte böyle petek dinçözle ya da pop furyasının diğer ögeleriyle

Fabrikada kendi içer gibi tütün saran kızlara veya çiçeğimi kopartıp ellere verenler geride kaldı[signature][hline]Something Strange In The Neighbourhood Who You Gonna Call???
Sosyal ağlarda paylaş

eveeet artik kesinlesti, guzelce yapiyoruz programmimizi, sarki isimleri ve kimlerin soyledigine ihtiyaci olanlar icin:
Beyaz Kelebekler - Sen Gidince
Cici Kizlar - Sen Gidince
Yasemin Kumral - Bim Bam Bom
Seyyal Taner - Son verdim kalbimin isine
Hursid Yedigun - Cilli Bom
Yeliz - Bu ne dunya kardesim (ayrica bunun hababam versiyonunu da buldum)
Erol Buyukburc - Sevemem (shubuo nun sarkisi)
Erol Evgin - Sevdan Olmasa, Ne istersen iste benden
Melih Kibar - Hababam sinifi theme
Dario MOreno - Deniz ve Mehtap, Arkadasimin Askisin
Alpay - Fabrika kizi, Eylulde gel
Tanju Okan - Hasret, Serefe
Berkant - Samanyolu
Esmeray - Unutama beni
Ayten Alpman - Son bir defa
Semiha Yanki - Seninle bir dakika
Melike Demirag - Arkadas
Nilufer - Kim Arar
Ajda - Sevecegim gezecegim, Hos Gor Sen
Sezen Aksu - Haydi Gel Benimle ol, KAybolan yillar
Ilhan Irem - KOnusamiyorum, Anlasana
vs...
bim bam bom diycez hep beraber :-)[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.
Sosyal ağlarda paylaş

artık bunuda burayamı yazıonuz yav.Gidin D&R gibi bi müzik bayisine söyleyin ordaki görevli kişiye çıkarsın 1000 tane o kişilerin kasedi yokmu sanıyorsun ?[signature][hline]| Paticik KO Moderator | Dead Winter Reigns |[b]
Sabırlı bir insanın öfkesinden sakının. |Bloody|[b]
[b]E-Mail:
[email protected] | ICQ: 124744
Sosyal ağlarda paylaş

bu gece saat 12 de olcek. fakatindan ben cumartesi gecesi de bi kismini caldim bunnarin. o bakimdan ilgi cekecek mi bir daha acaba? ben yine de calcam tabi ki. istekler konusunda da yonlenicem + acuk biografik arastirmaya da gircem.[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...