Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu Altay Ne Yapmak Istiyor?

Sorj

Öne çıkan mesajlar

bu dostum şarkısı ne garip şarkıdır ya adam zaten garip adam trance türkü karışımı bişey yapmış bence cok aptalca cok komik ya dostum dostum dostum gelseneee e e e e e e ordada el hareketleri yokmu kopuom ya :)

orda dıscak dıscak dıscak arkadada giymiş yöre kıyafetini kaşık la fln abuk şeyler yapıyor...

bu adam müzikden cekilmeli bence...[signature][hline]_o_ _o_ _o_ _o_ _o_
..|....|.....|.....|....|
./ ./ ../ ./ ./
Tey,Tey,Teyyy..
Soldan Sağa:Paskal,Koraks,Tora Llama ve Erutan,Paticiğin Resmi,Tescilli Halaycıları
MAFYAMIZA KATILIN ULAYN!!! Kurtlar_Vadisi
Sosyal ağlarda paylaş

bıu tip üzerine edilecek her kelime bile boşa harçanmış adenozintrifosfat bence.bak hatta ben boşa harcadım.
ama dostum güzeldir hatta süperdir.ama bu bi tarafıma benziyen adamlar ve kadınlar tarafından bok edilmektedir.[signature][hline]Benim Şirket
Gerçi son zamanlarda pek ilgilenemiyorum ama,
işte şimdilik kendini idare ediyo.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Erutan, 03 Ağustos 2004 00:53 tarihinde demiş ki:
bu dostum şarkısı ne garip şarkıdır ya adam zaten garip adam trance türkü karışımı bişey yapmış bence cok aptalca cok komik ya dostum dostum dostum gelseneee e e e e e e ordada el hareketleri yokmu kopuom ya :)

Ne kopuşkan birisin sen öyle.[signature][hline]Our lives ; "Same shit, different asshole."
Sosyal ağlarda paylaş

haklısın ama bu adam iptal ediyor beni :) sabah çalıştığım yere gelecekken gördüm tv de :D
izledim koptum bittim yaf :D

iptalim bu adam komedi bi arada zenci bı kıza cikolata diye mi ne öle abuk bi şarkı yapmıştı zencı kız oynattıydı öğk ne dedim o ya açmış öndende 2 tane düğme ne manyaklar var dünyamızda ey Allahım sen mukayet ol zihnimize :)[signature][hline]_o_ _o_ _o_ _o_ _o_
..|....|.....|.....|....|
./ ./ ../ ./ ./
Tey,Tey,Teyyy..
Soldan Sağa:Paskal,Koraks,Tora Llama ve Erutan,Paticiğin Resmi,Tescilli Halaycıları
MAFYAMIZA KATILIN ULAYN!!! Kurtlar_Vadisi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...