Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Evrende yalnız mıyız?

tamirci

Öne çıkan mesajlar

said:
Xharloan, 02 Ağustos 2004 17:22 tarihinde demiş ki:
şimdi arkadaşlar bi düşünsenize bu tvde felan sağda solda gorduğumuz koca kafalı çekik gözlü yaratıklar nereden çıktı kim uydurdu delinin tekimi çizdi dersiniz? demmekki bişiler varki bunlar ortaya çıktı ben bole düşünüom :)

bence hepsi tamamen hayal gücü[signature][hline]Boş bir kağıt bir kalem bir de silgi..
Kağıt ömür demek,kalemle silgi ise benim hayatımı sen yazarsın sen silersin demek..
Sen neyi yazarsan güzel, sen neyi silersen güzel.
İstediğin gibi yaşat,istediğin gibi öldür

it's teargas in my eyes // Gizli bahçem

Sosyal ağlarda paylaş

bi film vardi adını unuttum şimdi ordaki teoriye göre mars eskiden dünya gibi bir yerdi dünyada daha oluşumunu tamamlamamiş bir yer.. mars'a bir gök taşi çarpiyor ve orda yaşamin bitmesine sebep oluyordu.. Bazi mars'da yaşiyanlar başka kalaksilere göç ediyor bu sebeple.. bir marsli ise dünyaya kendi dna örneğini gönderiyo ve dünyada yaşami başlatiyordu =) yani belki uzaylilar atamiz olabilir =) mantıklı gibi geldi bana[signature][hline]Cesaret olmazsa diğer bütün erdemler çürüyen birer erdem müsveddeleri
olarak kalırlar. Aşk, cesaret gerektirir, çünkü kırılmaktan korkmayı bırakarak, gerçekten aşık olursunuz. Sevgi, cesaret gerektirir, çünkü sevgi tümüyle bir karşılıksız verme eylemidir. Dürüstlük, cesaret gerektirir, çünkü doğruluğuna inandığınız şeyler adına risk alırsınız. Bilgi, cesaret gerektirir, çünkü her bir öğrenme eylemi, bilgisizliğinizi kabul etme cesaretinden kaynaklanir.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
avp, 02 Ağustos 2004 17:36 tarihinde demiş ki:
bi film vardi adını unuttum şimdi ordaki teoriye göre mars eskiden dünya gibi bir yerdi dünyada daha oluşumunu tamamlamamiş bir yer.. mars'a bir gök taşi çarpiyor ve orda yaşamin bitmesine sebep oluyordu.. Bazi mars'da yaşiyanlar başka kalaksilere göç ediyor bu sebeple.. bir marsli ise dünyaya kendi dna örneğini gönderiyo ve dünyada yaşami başlatiyordu =) yani belki uzaylilar atamiz olabilir =) mantıklı gibi geldi bana

olurmu canım biz ademle havvadan gelmeyız....
karıstırma kardesim uzaylılarla bizi onlar farklı soy. :)
Sosyal ağlarda paylaş

Not: Bir üstteki mesaji alinti yapmayiniz

ya misal verdim karistirma şimdi dini konulari =)[signature][hline]Cesaret olmazsa diğer bütün erdemler çürüyen birer erdem müsveddeleri
olarak kalırlar. Aşk, cesaret gerektirir, çünkü kırılmaktan korkmayı bırakarak, gerçekten aşık olursunuz. Sevgi, cesaret gerektirir, çünkü sevgi tümüyle bir karşılıksız verme eylemidir. Dürüstlük, cesaret gerektirir, çünkü doğruluğuna inandığınız şeyler adına risk alırsınız. Bilgi, cesaret gerektirir, çünkü her bir öğrenme eylemi, bilgisizliğinizi kabul etme cesaretinden kaynaklanir.
Sosyal ağlarda paylaş

uzaylı dediğiniz: herkes uzaydan geliyor, zaten herşey büyük patlamadan oluştu, herşey yıldız tozundan oluştu, kendim uydurmadım, bakın google'dan big bang'e anlarsınız... Öyle pörtlek gözlü şeyler: adamın biri geldi bir şey uydurdu bu da devam etti böyle, Ayrıca: bkz benim iki önceki yazım., bir önceki sayfanın en alt şeyi yani, silinmediyse :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
avp, 02 Ağustos 2004 17:36 tarihinde demiş ki:
bi film vardi adını unuttum şimdi ordaki teoriye göre mars eskiden dünya gibi bir yerdi dünyada daha oluşumunu tamamlamamiş bir yer.. mars'a bir gök taşi çarpiyor ve orda yaşamin bitmesine sebep oluyordu.. Bazi mars'da yaşiyanlar başka kalaksilere göç ediyor bu sebeple.. bir marsli ise dünyaya kendi dna örneğini gönderiyo ve dünyada yaşami başlatiyordu =) yani belki uzaylilar atamiz olabilir =) mantıklı gibi geldi bana

mustafa topal olu boş konuşmuyormuş meğersem...[signature][hline]_o_ _o_ _o_ _o_ _o_
..|....|.....|.....|....|
./ ./ ../ ./ ./
Tey,Tey,Teyyy..
Soldan Sağa:Paskal,Koraks,Tora Llama ve Erutan,Paticiğin Resmi,Tescilli Halaycıları
MAFYAMIZA KATILIN ULAYN!!! Kurtlar_Vadisi
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Brook, 01 Ağustos 2004 21:01 tarihinde demiş ki:
said:
Nebuch, 01 Ağustos 2004 20:33 tarihinde demiş ki:
ben sadece en üstün canlının insan olduğunu bilirim. Bunu söylerim.

Nerden bilirsin ?

Net bi bilgi varmı elinde ?

var ama bu din inanç meselesi karıştırmayalım. Kur'an da yazıyor.[signature][hline]Size vaad ettiğim tek şey gerçek. Fazlası değil.
Sosyal ağlarda paylaş

aslında teknik olarak hepimiz uzaylıyız :) . neden başka canlılarda olmasınki ?
said:
Xharloan, 02 Ağustos 2004 22:19 tarihinde demiş ki:
azcık sabredin gelecekler ;=)
elbet bir gün :-p .[signature][hline]Bazen Savaşmak Yetmez .
Arada Konuşmakta Gerekir .
Grandmaster zgrw
[Bu imza zgrw tarafından 02 august 2004 21:38 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj zgrw tarafından 02 Ağustos 2004 22:21 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Antalyada cok görülüyor üfO

neredeyse her gün 1 dene görüom (:-P yok okadar değilde ama cok görünüyor)[signature][hline]_o_ _o_ _o_ _o_ _o_
..|....|.....|.....|....|
./ ./ ../ ./ ./
Tey,Tey,Teyyy..
Soldan Sağa:Paskal,Koraks,Tora Llama ve Erutan,Paticiğin Resmi,Tescilli Halaycıları
MAFYAMIZA KATILIN ULAYN!!! Kurtlar_Vadisi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...