Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Istanbul için 1 dak. ayır..

Demise

Öne çıkan mesajlar

istanbulun olimpiyat sansı yok bence ama verelim bakalım[signature][hline]Gözlerimi gözlerinden alamıyorum her bakışımda, orada kendimi görüyorum seninle elele...Saçlarına dokunurken korku doluyor içime o kadar yumuşaklar ki incitmekten Korkuyorum...Dudaklarımın dudaklarına her temasında esir oluyorum sana sen öptükçe daha fazla öpüyorum sen istedikçe daha fazla istiyorum...Bunları tekrarlamaktan hiç bıkmıyorum çünkü gözlerin aynam,saçların acıma duygum,dudakların zindan oluyor bana ve sana olan sevgim her an artıyor!!!
Sosyal ağlarda paylaş

verdik oy bakalım sonumuz hayırlı olsun[signature][hline]Boş bir kağıt bir kalem bir de silgi..
Kağıt ömür demek,kalemle silgi ise benim hayatımı sen yazarsın sen silersin demek..
Sen neyi yazarsan güzel, sen neyi silersen güzel.
İstediğin gibi yaşat,istediğin gibi öldür

it's teargas in my eyes // Gizli bahçem

Sosyal ağlarda paylaş

oradaki oylamaya da önem veren bir tek bizle ruslar varmış.
:horace:[signature][hline]Tadilat nedeniyle 24 Temmuz 2004 - 15 Temmuz 2004 tarihleri arasında devre dışıyız. Arada dükkanı açıp kapatabiliriz ama ne zaman nasip olur bilinmez
Head, 25 July 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
valla en çok kutluyoruz arkadaşı
abuzittin, 15 August 2003 14:22 tarihinde demiş ki:
ben büyüyünce frp olmak istiyorum
[b]KoC Icq
Bir daha Log Out Olmadan Cikarsam Top oluyim :)
Sosyal ağlarda paylaş

Moskova çok yakın abi, paticik ailesi olarak biraz kassak 2012 olimpiyatları bizde...

Abi yuh artık, 8 sene önceden seçim mi yapılır. Bu gidişle 2148i falan alırız biz. O zaman da olimpiyatlar uzayda falan yapılır, Türkiye'ye kimse gelmez. deermişiim[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DA2019, 02 Ağustos 2004 13:52 tarihinde demiş ki:
Moskova çok yakın abi, paticik ailesi olarak biraz kassak 2012 olimpiyatları bizde...

Abi yuh artık, 8 sene önceden seçim mi yapılır. Bu gidişle 2148i falan alırız biz. O zaman da olimpiyatlar uzayda falan yapılır, Türkiye'ye kimse gelmez. deermişiim

Bu olayların hiç bir şekilde oylama ile ilgisi yok. Daha önce 2008 için oy verdim 1 sıradaydık. ön elemeyi bile geçemedik.[signature][hline][b]Liv Tyler
Sosyal ağlarda paylaş

öölesine yapmasınlar artık şu anketleri ya?[signature][hline]Boş bir kağıt bir kalem bir de silgi..
Kağıt ömür demek,kalemle silgi ise benim hayatımı sen yazarsın sen silersin demek..
Sen neyi yazarsan güzel, sen neyi silersen güzel.
İstediğin gibi yaşat,istediğin gibi öldür

it's teargas in my eyes // Gizli bahçem

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...