Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

50 cent den nefret edenler

Infeqted

Öne çıkan mesajlar

yahu bisey sorucam tamam fifty cent i sevmiyorsunuz yada aradasiniz yani hiphop rap herneyse adami dinlemiyorsunuz..

adamin 50cent oldugunu goz onunde bulundurarak sokakta yururken etraftaki barda konser verdigini gorseniz 15m verip girmezmiydiniz

yani eve gidiyosun yandaki barda 50cent caliyor tamam sen popcular disarida desen antichrist da olsan adam 50cent ve buraya kadar gelmis.. gitmezmisin?

sorun[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

girer küfür eder çıkarım sırf 15 milyonu herifin sahnesine malzeme atmak ve adama küfür etmek için verirdim.[signature][hline]Gitar Azmanı
------------
Pascal, 25 Mayıs 2004 01:30'da demiş ki:
Ya ciddi ciddi biriylee kavga etmek istiyorum. Olmadı kırmızı ışıkta bekleyip camı açık taksi şöförlerine tokat atacam...
Sosyal ağlarda paylaş

gidebilirim de ama belli olmaz
duruma göre o anki ruh halime göre[signature][hline]Boş bir kağıt bir kalem bir de silgi..
Kağıt ömür demek,kalemle silgi ise benim hayatımı sen yazarsın sen silersin demek..
Sen neyi yazarsan güzel, sen neyi silersen güzel.
İstediğin gibi yaşat,istediğin gibi öldür

it's teargas in my eyes // Gizli bahçem

Sosyal ağlarda paylaş

öldürseler girmem girersemde cinayet çıkar zaten[signature][hline]Uzun bir süreden sonra sakallarını kesen sharky, 13 Temmuz 2004 01:53 tarihinde demiş ki:
Eerrm bu daha cok boyle nasi diyim. Limp Bizkit in solisti gibi oldum yau..
No one knows what it`s like diye baslayasim geliyor her aynaya bakisimda.
Jarlaxle, 15 Temmuz 2004 10:51 tarihinde demiş ki:
Markası Asus sa normaldir.İçinde cd olmasa bile bazen efkarlanıp böğürmeye başlıyo.
Sosyal ağlarda paylaş

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...