Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

dünyanın en iyi gitaristi kim???

xarion

Öne çıkan mesajlar

• Admin
vai le satriani kardeş kardeş en iyileridir işte mis

crosroads da satriani yannız komplexi mi var nedir adam kendini dev sanıyo sahneden inerken attıgı adımlar sanki 70 numerö ayakkabı giyiyomuş da boyu 6 metre gibi fln
zaten özenle seçmişler seyircileride hepsi kısa olsun diye :)[signature][hline]Grandmaster Hamburger
Britney Nude
Sosyal ağlarda paylaş

jimmi hendrix iyi bi gitaristti en iyisi denemez ama söylendiğine göre çok yetenekliymiş. wood stock 69 da sahnede doğaçlama yazdığı şarkılardan bahsedilir. ve bu adam gitarı 3 ayda kendi başına kulakla yalayıp yutmuştur. ve 3 aylık gitar deneyimine rağmen grubunu kurmuş ve kendini aşmıştır. joe satrianinin bile bu adamı örnek aldığı söylenir.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Black_B, 27 Temmuz 2004 23:27 tarihinde demiş ki:
dostum çok içten konuşmuşsun tebrik ederim ama senin gibi düşünmüyorum insanların fikirlerini merak ediyorum ve yorumlarını alıyorum bence bunun yanlış olan bi tarafı yok konu da gayet güzel!....
sadece muhalefet olmak için bişeyler yapmazsan daha hoş olur gibime geliyo ama o senin cinsel tercihin ben karışamam!...

yok böyle bişey ,yok böyle bi kavram ya herkez en populer en tanınmış gitaristleri söylicektir tabiki.benim içinde isterse böyle çok bilmem kaç desibel bilmem kaç seviyede hıza ulaşsın hiç iplemem bile.solo kariyer yapan gitaristleride sevmem zaten pek.çalıcaksan duyguyla grubunla çalıcaksın bence.insanların görüşlerini bu kadar merak ediosan bakbutopiğe.
tekrarliorum en iyi gitarist diye bi kavram yoktur en sevilen gitarist vardır.en çok ünlenmiş adını duyurmuş gitarist vardır.[signature][hline]Bu sayfadaki içerik, benim kişisel görüşlerimi belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.
:rock::rock::rock:
Sosyal ağlarda paylaş

En iyisini en kotusunu bilemicem ama encok begendiklerim Eric Clapton ve Ritchie Sambora.
Ha profesyonel gorusleri sorarsaniz pekcok muzil dergisi bu anketi yapti (orn: rolling stones) Eric Clapton cikmistir bu anketlerin cogunda. Cunku adam seviliyor cunku adam serce parmagini kullanmadan tab basiyor cunku o parmaksiz. (.)[signature][hline]"what is locked can be opened; what is hidden can be found; what is yours will be mine."
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...