Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yeni gelene öneriler (tahminen vol. 896)

tunch

Öne çıkan mesajlar

daha 73.4

80de emblem kasmaya başlama amaçlı , çok fazla yormadan , çok düşük DPSde kalmadan takılma amaçlı talentler.

şu anda , büyük level farkı olmadığı sürece DPSde en yukarda kalabiliyorum , steady shot ata ata.. 80de işler nasıl değişir bilmiyorum elbet , o yüzden hem görmem hem de tavsiye almam lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

mm ya da surv neden gitmiyorsun onu anlamadım ?
Imp Concussive Shot vs gibi talentler gereksiz pve anlamında.

Şimdi quest yapıyorsan petine hp vermen gerekecek böylece grup questlerini falan rahat şekilde sololayabilirsin ha böyle bir derdin yoksa o 5 puanı aspect of the hawk için harcamak tabiki daha iyidir.

Max dps alabileceğin BM buildi bunun gibi birşey olur.

http://www.wowhead.com/talent#cgbMzxxRfuoest0eVoZL:bAiMz0

örnek vereyim levle 80 icc geared bir bm hunter ile mm hunter arasında 5k lık dps farkı oluşabiliyor (bunu hunterlarımız öylesine deneyip gözlemleme şansı yakalamıştı) ben bm seviyorum onu oynamak istiyorum diyorsan sorun yok zaten :)
Sosyal ağlarda paylaş

yok ben de farkındayım , gayet DPS farkı var elbet. 80 sonrasında önce survival sonra da yeterli arp olunca da marksmane geçiş olucak bende de.

80e kadar quest yaparken çok da zorlanmamak için geçtim bu talente , ama DPS de arttı. daha rahat maksimumunu alabiliyorum sanırım ondan :)
Sosyal ağlarda paylaş

Yani o halde bu talenti kullanman daha iyi olacaktır ufak tefek değişiklikler yapman gerekecek. BM sıkıcı geliyor bana level kasarken bile surv seçmiştim epey eğlenceliydi, aslına bakarsan hunter class olarak sıkıcı ya neyse (bkz hunter altım ile en son raid tarihim: 6 ay öncesi) :p
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
5.4k oldu gs

dün de ilk ICC runımı yaptım , kendim kurmak zorunda kalmış olsam da , neredeyse kill olmadan 4 boss indirdik. keyifliydi gayet :)

bundan sonrası keyifli gayet.

bu arada ravenholdta olanlar varsa ve pvp seviyosanız , Dark Saints guildine bir göz atın derim. 55 kişi girilen wintergraspler çok keyifli oluyor :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...