Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

500$ lık gitar tavsiyesi

Predator

Öne çıkan mesajlar

Kıvılcım benim alıcağım s470fx i 1300$ a satıyomuş! dumur oldum görünce hadi kar koyacanda üstünde 480$ lık gitar 1300$ satılır mı el insaf[signature][hline]Uzun bir süreden sonra sakallarını kesen sharky, 13 Temmuz 2004 01:53 tarihinde demiş ki:
Eerrm bu daha cok boyle nasi diyim. Limp Bizkit in solisti gibi oldum yau..
No one knows what it`s like diye baslayasim geliyor her aynaya bakisimda.
Jarlaxle, 15 Temmuz 2004 10:51 tarihinde demiş ki:
Markası Asus sa normaldir.İçinde cd olmasa bile bazen efkarlanıp böğürmeye başlıyo.

[Bu mesaj Predator- tarafından 30 Temmuz 2004 13:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Aralıkta alıcam muhtemelen yani epey bi süre var. Şimdiden planlıyom =)[signature][hline]Uzun bir süreden sonra sakallarını kesen sharky, 13 Temmuz 2004 01:53 tarihinde demiş ki:
Markası Asus sa normaldir.İçinde cd olmasa bile bazen efkarlanıp böğürmeye başlıyo.
Sosyal ağlarda paylaş

gitarda =)[signature][hline]Uzun bir süreden sonra sakallarını kesen sharky, 13 Temmuz 2004 01:53 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdide Jackson DXMG ye taktım. benim beğendiğim ibanez kore malı çıkınca biraz fikrim değişti. bu jacksonda kore malı olabilir emin değilim , o yüzden mail attım music123.com 1-2 saate cevap gelir sanırım.(adamlara bir sürü mail attım hep cevapladılar , harika bi site)

edit:jacksonda kore çıktı ühüh. ben capon istiyom ama bulunmuyor ühüh caponda çok pahalı oluyor zaten neyse unutayım capon olayını

dxmg kendiliğinden emg hz manyetikle geliyo gayet iyi. fiyatıda aynı ibanezle.

DXMG

bu arada music123.com un bi prensibi var , sitede yazıyo ki bizden ucuz bulursanız yazın yardımcı oluruz diye. ben başka sitede 480$ s470dx'i 455 dolara buldum ve mail attım. sabah mail geldi size özel 450$ lık bir fiyat belirledik diye , inanılmaz ya.[signature][hline]Uzun bir süreden sonra sakallarını kesen sharky, 13 Temmuz 2004 01:53 tarihinde demiş ki:

[Bu mesaj Predator- tarafından 31 Temmuz 2004 18:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

dediğim gitar kelly miş tamam saolun
çok güzel gitar ya..param olsa bunu alırdım heralde.ya da daha ucuza alexi laihonun explorerını alabilirdim[signature][hline]Gitar Azmanı
------------
Pascal, 25 Mayıs 2004 01:30'da demiş ki:
Ya ciddi ciddi biriylee kavga etmek istiyorum. Olmadı kırmızı ışıkta bekleyip camı açık taksi şöförlerine tokat atacam...

[Bu mesaj shapshal tarafından 31 Temmuz 2004 20:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

direk yurtdışından alınıcak gitar akrabalarım tarafından shipping gümrük falan yok yani =)[signature][hline]Uzun bir süreden sonra sakallarını kesen sharky, 13 Temmuz 2004 01:53 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...