Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Buluşma resimleri v 130

Prawler

Öne çıkan mesajlar

buharlı trenimiz Prawler

kör oldu .. nayiiir .. göremiyor nelan .. auahua nası ama dumanlar :O) (leistiaron)

eagle_dnz ile tavla oynarkene.snrm 3-1 di o zmn di miii :O)

yawrum mesh

I$te duman makinesi Prawler :O)

Abijim bu nedir $imdi?Birisi kafa olmu$ arkada :O) diğeride pür dikkat. uhuaauhe

Soldaki "Xception",sağdaki ise "Sturm".
İ$te eagle_dnz.Tavlada 4-1 yenince bu hale geldi :O)

İ$te mesh'da o sırada Prawler'ı içli bir anlayışla izliyor. :O)

Prawler $ehvetli $ehvetli bi$iler anlatırken...

prawler yawa$ yawa$ kafa olmaya ba$ladı :O)

mesh'in 5-1'lik tavla zaferi

Prawler ve Laistragon

hep beraber CafeNeT'e gidip AoE oynadık.Tabi kim kazanabilir :O)

feci bir saldırıya konsantre olan mesh akıllı tavırlarıyla buluşmanın en dikkat çekici elemanıydı :O)

malum 2 ki$i ile kapı$tıktan sonra suratı bu hale geldi haliyle :O)
[signature][hline]Boş bir kağıt bir kalem bir de silgi..
Kağıt ömür demek,kalemle silgi ise benim hayatımı sen yazarsın sen silersin demek..
Sen neyi yazarsan güzel, sen neyi silersen güzel.
İstediğin gibi yaşat,istediğin gibi öldür

it's teargas in my eyes // Gizli bahçem

Sosyal ağlarda paylaş

ne 4-1 leyn 3-1 de kapadın oyunu olm[signature][hline]Gözlerimi gözlerinden alamıyorum her bakışımda, orada kendimi görüyorum seninle elele...Saçlarına dokunurken korku doluyor içime o kadar yumuşaklar ki incitmekten Korkuyorum...Dudaklarımın dudaklarına her temasında esir oluyorum sana sen öptükçe daha fazla öpüyorum sen istedikçe daha fazla istiyorum...Bunları tekrarlamaktan hiç bıkmıyorum çünkü gözlerin aynam,saçların acıma duygum,dudakların zindan oluyor bana ve sana olan sevgim her an artıyor!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonus, 30 Temmuz 2004 23:57 tarihinde demiş ki:
Geçen buluşmada -xception- sanki daha böle sakallı makallı biraz daha kısa boylu kıvırcık saçlı biri değil miydi?Bir buluşmada amma değişmiş.

zuahahaha muahhahaha :horace: :horace:

sturm duy burayıııııııı sturmmm[signature][hline]Gözlerimi gözlerinden alamıyorum her bakışımda, orada kendimi görüyorum seninle elele...Saçlarına dokunurken korku doluyor içime o kadar yumuşaklar ki incitmekten Korkuyorum...Dudaklarımın dudaklarına her temasında esir oluyorum sana sen öptükçe daha fazla öpüyorum sen istedikçe daha fazla istiyorum...Bunları tekrarlamaktan hiç bıkmıyorum çünkü gözlerin aynam,saçların acıma duygum,dudakların zindan oluyor bana ve sana olan sevgim her an artıyor!!!
Sosyal ağlarda paylaş

gene klasik buluşmalarımızdan biriydi valla
ama içki faslı süperdi ben sarhoş oldum
biraya kül döke döke 5 bira içtim[signature][hline]Boş bir kağıt bir kalem bir de silgi..
Kağıt ömür demek,kalemle silgi ise benim hayatımı sen yazarsın sen silersin demek..

Sosyal ağlarda paylaş

külün zaten bitirdi beni[signature][hline]Gözlerimi gözlerinden alamıyorum her bakışımda, orada kendimi görüyorum seninle elele...Saçlarına dokunurken korku doluyor içime o kadar yumuşaklar ki incitmekten Korkuyorum...Dudaklarımın dudaklarına her temasında esir oluyorum sana sen öptükçe daha fazla öpüyorum sen istedikçe daha fazla istiyorum...Bunları tekrarlamaktan hiç bıkmıyorum çünkü gözlerin aynam,saçların acıma duygum,dudakların zindan oluyor bana ve sana olan sevgim her an artıyor!!!
Sosyal ağlarda paylaş

silth resimleri ben çekelim demedim
adam da kafasına göre çekti yani nedir bu prawler düşmanlığı?[signature][hline]Boş bir kağıt bir kalem bir de silgi..

Sosyal ağlarda paylaş

yok işimiz gücümüz naapalım işte
kahretsin bi iş adamı olcaktım var ya buluşurmuydum[signature][hline]Boş bir kağıt bir kalem bir de silgi..

Sosyal ağlarda paylaş

eet be nde gelecem bu sefer kararlıyım :D valeronla çıktık alıcaklar vardsı zarttı zurttu ama bu sefer affetmem gelirim :P[signature][hline]Gitar Azmanı
------------
Pascal, 25 Mayıs 2004 01:30'da demiş ki:
Ya ciddi ciddi biriylee kavga etmek istiyorum. Olmadı kırmızı ışıkta bekleyip camı açık taksi şöförlerine tokat atacam...
Sosyal ağlarda paylaş

valla bu seferi taksim de olur ya da 10 ağustos ta olur yoksa ben gelemem
ha siz yaparsanız takılırsınız eğlenirsiniz o ayrı[signature][hline]Boş bir kağıt bir kalem bir de silgi..

Sosyal ağlarda paylaş

said:
shapshal, 31 Temmuz 2004 00:07 tarihinde demiş ki:
eet be nde gelecem bu sefer kararlıyım :D valeronla çıktık alıcaklar vardsı zarttı zurttu ama bu sefer affetmem gelirim :P

tabi zaten burda sölemek kolay iş faliyete gelince...

nerdesiniz?[signature][hline]Gözlerimi gözlerinden alamıyorum her bakışımda, orada kendimi görüyorum seninle elele...Saçlarına dokunurken korku doluyor içime o kadar yumuşaklar ki incitmekten Korkuyorum...Dudaklarımın dudaklarına her temasında esir oluyorum sana sen öptükçe daha fazla öpüyorum sen istedikçe daha fazla istiyorum...Bunları tekrarlamaktan hiç bıkmıyorum çünkü gözlerin aynam,saçların acıma duygum,dudakların zindan oluyor bana ve sana olan sevgim her an artıyor!!!

[Bu mesaj eagle_dnz tarafından 31 Temmuz 2004 00:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

sallama 3 dü[signature][hline]Gözlerimi gözlerinden alamıyorum her bakışımda, orada kendimi görüyorum seninle elele...Saçlarına dokunurken korku doluyor içime o kadar yumuşaklar ki incitmekten Korkuyorum...Dudaklarımın dudaklarına her temasında esir oluyorum sana sen öptükçe daha fazla öpüyorum sen istedikçe daha fazla istiyorum...Bunları tekrarlamaktan hiç bıkmıyorum çünkü gözlerin aynam,saçların acıma duygum,dudakların zindan oluyor bana ve sana olan sevgim her an artıyor!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
eagle_dnz, 31 Temmuz 2004 00:10 tarihinde demiş ki:
said:
shapshal, 31 Temmuz 2004 00:07 tarihinde demiş ki:
eet be nde gelecem bu sefer kararlıyım :D valeronla çıktık alıcaklar vardsı zarttı zurttu ama bu sefer affetmem gelirim :P

tabi zaten burda sölemek kolay iş faliyete gelince...

nerdesiniz?

sor valerona çıkmış mıyız çıkmamış mıyız[signature][hline]Gitar Azmanı
------------
Pascal, 25 Mayıs 2004 01:30'da demiş ki:
Ya ciddi ciddi biriylee kavga etmek istiyorum. Olmadı kırmızı ışıkta bekleyip camı açık taksi şöförlerine tokat atacam...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Prawler, 31 Temmuz 2004 00:12 tarihinde demiş ki:
3 - 1 di

ewt budur duy buğra[signature][hline]Gözlerimi gözlerinden alamıyorum her bakışımda, orada kendimi görüyorum seninle elele...Saçlarına dokunurken korku doluyor içime o kadar yumuşaklar ki incitmekten Korkuyorum...Dudaklarımın dudaklarına her temasında esir oluyorum sana sen öptükçe daha fazla öpüyorum sen istedikçe daha fazla istiyorum...Bunları tekrarlamaktan hiç bıkmıyorum çünkü gözlerin aynam,saçların acıma duygum,dudakların zindan oluyor bana ve sana olan sevgim her an artıyor!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...