Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Conversations With Other Women

Quemarlos

Öne çıkan mesajlar

IMDB-Conversations With Other Women

2005 yapımı. Başroller: Aaron Eckhart ve Helena Bonham Carter

Birbirlerini tanımayan iki insanın bir düğünde tanışmasıyla başlayıp aslında birbirini hiç tanımıyor gibi görünen 2 insanın birbirini tanıyor olabileceğini gösteriyor. Film 24 saatten bile kısa bir dönemi anlatıyor ve tamamen diyaloglarla kurgulanmış. Diyaloglar çok özel ve gerçekçi seçilmiş ve oyunculuk çok ama çok başarılı.

spoylır

Abi herşey çok güzel de bu nasıl bi trip? Asit falan mı kullanmış bunlar?
yahu insan daha önce evli olduğu sora birden yokolup giden karısını görünce, birbirlerini yeniden görünce falan bu şekilde mi karşılar anlamadım ki ben? bide madem adam bilmiyo londrada olduğunu kardeşi nerden biliyo nası ulaştırıyo ona davetiyeyi, bir de ben tamamen götümden mi anlamışım aslında bunlar hiç mi olmamış?

filmden birkaç diyalog örneği

"onu sevdim. ama bazen birbirini gerçekten seven insanların ilginç bir yetenekleri vardır: birbirlerini mutsuz etmek için... şimdi mutluyum. ama bazen mutsuzluğu özlüyorum. bu romantik olabilirdi."

"bana katlanırsın. çünkü seni sevdiğimi bilirsin."

"zaman istediğin yere doğru ilerlemiyor. her şeyin değişebileceğini düşünmüştüm. ama şimdi herşey çok bitmiş gibi duruyor."

"herkesin unuttuğu üzücü bir hikaye. ben bile unuttum. unutmasam burada olmazdım."

Çok ilginç geldi bana film, izlemeyenlere tavsiye ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...