Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Akvaryum..

Misafir Guest

Öne çıkan mesajlar

çok heveselendim bi akvaryum alcam yeni başlayan biri için neler önerirsiniz büyüklük olarak veya balık cinsleri olarak bide izmirde önerebileceğiniz bi yer varmı
Sosyal ağlarda paylaş

bol bol neon al hem ucuz hemde sürü davranışı izlemek çok güzel çokda güzel parlıyorlar.yaa bu arda bu akvaryumun içini neyle temizlicem dışını cam sille siliyom ama[signature][hline]Halfmumi,08 Haziran 2004 04:13 tarihinde demiş ki
açıkcası evlenince karım olursa o yöntemi uygulayacam
A.K.A Xanros
Sosyal ağlarda paylaş

ben annemin, ölen balıkları bir gun buzlukta bekletip ertesi gün balıkçıya götürüp bunlara bir sürü para verdik en kocamanlarını seçtik nedne öldü dediğini bilirim
:O
*sonra cenaze töreni yapmıştık, ama babam ekodengeye yardım olsun bari dedi son anda balıkları toprağa değil, kedinin midesine verdi[signature][hline]RUTUBETTEN ŞİŞMİŞ KALBİM
Sosyal ağlarda paylaş

bir çok kişide canlı bitki alma dicek ama al sen tam bir ekosistem oluyor o zaman suyun oksijenide asrtıyor.Saz al mesela bakımı kolay (bir otun bakımı ne kadar zor olabilirki :))çok uzuyorlar arsıra kesersin genel temizlik sırasında.birdre benim akvaryumda 3 tane saz vardı şimdi 6 oldular acaba kumda tohummu vardı yksa tohummu döküyorlar.Birde kumu iyi yıka su bulanık oluyor yoksa[signature][hline]Halfmumi,08 Haziran 2004 04:13 tarihinde demiş ki
açıkcası evlenince karım olursa o yöntemi uygulayacam
A.K.A Xanros
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
said:
Malruthion, 30 Temmuz 2004 14:25 tarihinde demiş ki:
ya bide 100lt bi akvaryumun fiyatı nedir yaklaşık ve 100lt ye koncak neon tetrozon çöpçü ve vatoz sayısı?

vallaha akvaryum fiyatını bilmiyorum ancak pahalı olacağını sanıyorum. 100l'ye 1 tane neon, 1 tetrozon 1 çöpçüde koyabilirsin 100 tanede koyabilirsin :-p yani 100lt büyük bir rakam bayağı balık koyulabilir..[signature][hline]===> orc_lord <===
Buddy'nin resimlerine gider..di...
Buddy'nin resimlerine gider...
Pati Pet Açıldı!

Zuu Zuu
Sosyal ağlarda paylaş

Ben geçen sene 100lt akvaryum aldım altıgen idi ve 35 milyona almı$tım o kadar pahalı değil fakat balıklar çok para ediyor. Neon ise tavsiye etmem tek ba$ına alırsanız iyide yanına yiyosa bi japon vs atın :) Ciklet alın derim ben. (okunduğu gibi yazdım) hem uzun yaşıyor hemde rengarenk oluor akvaryum..[signature][hline] Fredy | Xharloan
Sosyal ağlarda paylaş

en sağlıklı akvaryum dikdörtgen olanlar
altıgen ve yüksek akvaryumlarda melek balığı beslenebilir ama diğer çoğu tür pek rahat edemez
ayrıca 100lt çok büyük bi rakam değil
mesela çiklit türü beslemek isteyenler için çok yetersiz en fazla 3-4 tane koyulabilir
canlı doğuranlardan 20 tane falan koyabilirsin
tabi ağzına kadar dolurabilirsinde ama ne kadar mantıklı olacağı tartışılır heh
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...