Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[NWN] NWN de takıldım gibi:(

Dragonmax

Öne çıkan mesajlar

slmlar.. oyuna yeni başladım sayılır, çok fazla zorlamıyo, dil ve diğer protokoller alıştığım şeyler zaten ama görevleri yaparken biraz yetersiz kalıyorum.. bazı görevleri anlayamayabiliyorum.. mesla şu an docs tayım adı buydu sanırım, ve ona yakın bi yerde phi pisiasdcxz bişeydi ama neyse işte öle bi yerdyim oralarda baya mekana girip çıktım ama bişi sonuçlandırabilmiş diilim, mesla o akademideki paladin kadın benden tam olarak neyi istiyodu sanki bi ilaç istiyomuş gibi, onu aramaya gittim kendimi bi mahkum isyanında buldum herkesi öldürdüm ama bişi elde edemedim birden docsa girdim orda bi kaat buldum bi mekanın kapıyı kırıp içerde dövüştüm ordan ilerisi için bi anahtar gerekio, onun için yollara düştüm baya bi öldüm öldürdüm ama halşen anahtara yaklaştıımı sanmıyorum yaw ben naapıcam çok karoştım valla arkadaşlar.. elimde çok önceden aldıım bi level dergisi vardı NWN tam çözümü vardı ama o zmanlar ilgi çekmedii için okumadım hiç şimdi de dergi antalyadaki evde kaldı.. sitesinde de strateji bölümünekoymamışlar bizim pati WN de olayı açıklamıyo, bana yardımcı olabilirimisiniz acaba?[signature][hline]AB görüşüm: Ayıdan Post, O.spudan Dost Olmaz
Birine onu sevdiğini söylemek istiyorsan, bunu o an yapmalısın!
Sosyal ağlarda paylaş

Bişi daa sorucam!
Bi görevde eer parayı kabul etmezsem; misal:

"If you choose not to accept the reward you will earn a sum of 10 points alignment shift towards good."

bu bahsettii << 10 points alignment shift towards good >> nedir anlayamaım?, iyi bişiymi yani bunu paraya tercih mi etmeliyim?[signature][hline]AB görüşüm: Ayıdan Post, O.spudan Dost Olmaz
Birine onu sevdiğini söylemek istiyorsan, bunu o an yapmalısın!
Sosyal ağlarda paylaş

Şöyleki,

NWN Alignment sisteminde temel noktalar var;

Evil
Neutral
Chaotic
Lawfull

Oynadığın modül'e bağlı olarak tercihler sonucu bunların oyun içinde değişme şansları var. Misal Chaotic Evil bir karakterle başlayıp abes seçimler sonucu Lawfull Good olabilirsin ilerde.

Maks 50 puan alabiliyorsun yukardakilerden, O anda puanı fazla olanda senin aligment'ın oluyor. Oyun yanılmıyorsam 15 default vererek başlıyor, sonra değişiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...