Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

networkde torrent kullanmak

elma

Öne çıkan mesajlar

şimdi bi tane server var. bu serverdan 2 tane pc ye geliyor net. şimdi ben bu serverda virus un dediği gibi dmz enabled ettim ve 10.0.0.12 zımbırtısını yaptım..

azerus actım bu pc lerin birinde. azerusda ne çekersem cekeyim sarı renk oluyo smiley.

ne yapmalı dostlar?[signature][hline]www.elma.forumu.com
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
O yöntemlen diğerlerinde firewall'a geçit veremezsin senin ana makinende yaptıgın olay şu, modem üstünden 10.0.0.x ipsini firewalldan etkilenmeden geçmesini sağlıyorsun ve bilgisayarında kendi ipnide 10.0.0.x olarak tanıtıyorsun bir nevi arka kapı oluyor teknik olarak firewall açık ama sen o ipyi kullandıgın için dışarıya firewallsuz erişebiliyorsun.
eğer half bridge olayını yaparsan ise işler dahada basit oluyor senin gerçek ipin üzerinden yukardaki gibi firewallu kaldırıyorsun (her ip değiştiğindede otomatik ayarlıyor kendisi) ve kendi ethernet ayarlarında defult oldugundan dolayı direk dışarıya çıkış yapıyorsun böylece Dc tarzı p2p programlarında NAT sorunuylan karşılaşmıyorsun.[signature][hline]*I am an avanger..I must obtain power no matter what,even if i must let the devil take hold of my body...
Virus,SatanixVirus,Satanix,Virus-sensei
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...