Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

jedi toy

managerx

Öne çıkan mesajlar

Swg emu da aci gerçek lok da grind yapiyordum temp mls def 4444 heal 4xxx enhance 2xx4 idi yani sadece mdef kutusu kalmisti bir anda reddot isimli bh kardesimiz cikti canim full ve buffliydim ilk spray shoutu ile yere indim zaten ikincisi ile de incap. combat loglarina baktim ilk vurus 1648 ikincisi 1450 vurmus 1 sn iki vurusta jedi yalan oldu bizim.
sonra yazıştık adamla dediki seni dedi asil iyi silahimla degil yedek carbineimle indirdim, silahin max damagesi 751 di. Foruma baktim o an 950 likleri satiliyordu benzer silahin
mls nin ls bloğu bi halta yaramadi iki vurusu da tam isabet
ranged mitigation jedi toughness yok, state defler calismiyor.
şimdi buna nasil bir temple en azindan savunma imkani verecek bir çözüm olabilir yoksa birşeyler duzelenene kadar doctorumla sosyal sosyal takilayimmi ne dersiniz
Sosyal ağlarda paylaş

Evet iyi olur yoksa jedi ile kastığın exp. ler bir anda çöpe gidecek. Tabiki o akdar harcadıın emek ve en önemlisi zaman. Bununla ilgili fix patch i halletmelerine kadar girmemen senin karakterin ve ruh sağlığın açısından gerekli. Doc kas. Spatial da yazış. Başka bir akrakter aç Cebinden bulunan malzemeleri satış için starport da bağırsın. Şahsen bende yeni açtığım jediyi bu sebeple kasmıyorum. Para pul gez toz işlerine giricem.

Bakalım bu günkü dealock dan sonra neler olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...