Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bu grupları şiddetle tavsiye ediyorum!

Bronzebeard

Öne çıkan mesajlar

sarhoşken cannibal corpse un üstüne tanımam zaten içkinin etkisiyle ortaya cıkan ilkellik içgüdüsü cannibal corpse vahsetiyle birlesince insan gaza geliyor :) (bknz: soğuk yağmurlu bir günde 2 cep kanyağı yarım saatte içtikten sonra ataturk bulvarında amuda kalkan en azından kalkmaya calısan adam)[signature][hline]yok imza mimza başka kapıya haydeee
Sosyal ağlarda paylaş

maden topic açıldı belirtiyim canibal corpse'un felsefesi ile ilgili daha doğrusu çoğu death metal druplarında gördüğüm bi iki nokta...
gerek albüm kapaklarında gerek sözlerinde ''ölüm kan vahşet iblis...vs.vs.vs''gibi şeylerden bahsedio adamlar.çok sıkı death metal dinleyen teyfaya sorduğumdada işte olayın felsefesi o yani aslında canibal corpse albüm kapağına ''bebek ölüleri koyuyosa afrikada ölen çocukların öldüğünü belirtip,buna olan tepkisini belirtiyodur''
şimdi bu nokta ban çok saçma gelio çünkü belli bir seviyede bu tepki oldukça mantıklı ama bi süre sonra işin dozu kaçmaya başlio ve çoğu insan bunun farkında değil.cenotaph'ı örnek gösterirsek rtn de izlediğim kadarıyla seyirciyi gaza getirmek amaçlı ''bu katliama sizde katılın,dehşet vsvsv... gibi laflar ediolar.çok fanatik fanlar o anlık kendini kaybedip birbirini doğramaya başlasa bunun sorumlusu kim olucak?
yani anlatmak istediğim şudur ki death metal'i keşhircilik aracı olarak kullaniolar.[signature][hline]Bu sayfadaki içerik, benim kişisel görüşlerimi belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.
:horace::hmm::lol::rock::hrr::yapma::-P:utaniem::-?:-):):D:-O;)8-):(:|
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bronzebeard, 26 Temmuz 2004 23:20 tarihinde demiş ki:
death dinleyen arkadaşlar bilir ama ben yinede bilmeyenlere yazıyorum.gerçekten çok süper gruplar.(bağzıları death değil ama)

Hypocrisy(favorim :))
Cannibal Corpse
Destruction
Lucuna Coil
Exodus(2.favorim :))
Kataklysm
Soil
Death

destruction dinlenmiyecek gibi değil.canlı performans süperdi abi ya[signature][hline]Müzik ruhun orgazmıdır
Aşık kelle
Sosyal ağlarda paylaş

cannibal dinlenicek gibi değil sınırı geçmiş gitmiş bir grup hypocrisynin riff ler mükemmel ama :) (Reborn favorimdir)
ama death diyince bloodbath gelir aklıma benim...[signature][hline]Sergen, 06 November 2003 14:07 tarihinde demiş ki:
Cinin basına piskopat bir adamın gecmesini bekliyorum.
Yasasın Cin!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Natural_Jedi, 27 Temmuz 2004 10:25 tarihinde demiş ki:
maden topic açıldı belirtiyim canibal corpse'un felsefesi ile ilgili daha doğrusu çoğu death metal druplarında gördüğüm bi iki nokta...
gerek albüm kapaklarında gerek sözlerinde ''ölüm kan vahşet iblis...vs.vs.vs''gibi şeylerden bahsedio adamlar.çok sıkı death metal dinleyen teyfaya sorduğumdada işte olayın felsefesi o yani aslında canibal corpse albüm kapağına ''bebek ölüleri koyuyosa afrikada ölen çocukların öldüğünü belirtip,buna olan tepkisini belirtiyodur''
şimdi bu nokta ban çok saçma gelio çünkü belli bir seviyede bu tepki oldukça mantıklı ama bi süre sonra işin dozu kaçmaya başlio ve çoğu insan bunun farkında değil.cenotaph'ı örnek gösterirsek rtn de izlediğim kadarıyla seyirciyi gaza getirmek amaçlı ''bu katliama sizde katılın,dehşet vsvsv... gibi laflar ediolar.çok fanatik fanlar o anlık kendini kaybedip birbirini doğramaya başlasa bunun sorumlusu kim olucak?
yani anlatmak istediğim şudur ki death metal'i keşhircilik aracı olarak kullaniolar.

bende benzer şeyler düşünüyorum işlenen temalar ve genel konsept hakkında. Tepki olayı banada çok saçma geliyor. Soluk borunu kesip.... şeklinde devam eden sözler tepki yerine tam aksine destekler bir hava veriyor(tabi bahsettiğim gore guruplar).
Sosyal ağlarda paylaş

rhapsody sucks donkey balls
Rhapsody sucks donkey balls

dayanamadim :P[signature][hline]"Es irrt der Mensch so lang er strebt." - Faust I: Prolog im Himmel / J.W. v. Goethe
42
""The thing that bothers me the most is the lying." - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

rhapsody power metal be direk ne alaka :)
cenotaph'ın sahne arkasındaki posterimsi şeyinde tarz olarak şöle bişi yazıyodu
ultra brutal core death metal
böle bişi eho
ben hiç sevmedim şahsen
cannibal corpse yine dinlenir biraz

[Bu mesaj EagleEye tarafından 28 Temmuz 2004 03:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ehehe...
Sarhoşken hede hödö falan denilmiş.
Güzel kafa, bilimum yollar yani alkol olması şart değil.
Kafanızı duvara vurarakta aynı etkiyi kazabiliyorsunuz, neyse.

Massive Attack'tir.

Ayılma sabahı (For example : Şu anda ki ben.) Manu Chao'dur.
Güneş doğar.
Insanlar kalkar.
Ve siz hala yatmamışsınızdır.

//Hoş zaten uyuyan bir insan değilsinizdir.[signature][hline]Mortalite, volens et potens.
Sosyal ağlarda paylaş

rüzgar gibi gelcek demi? bilmiyorum vallaha sorun ne ama baya bi ön yargılı davranıyorlar lafı yapıştırıp direk kilit koyuyorlar[signature][hline]_o_ _o_ _o_ _o_ _o_
..|....|.....|.....|....|
./ ./ ../ ./ ./
Tey,Tey,Teyyy..
Soldan Sağa:Paskal,Koraks,Tora Llama ve Erutan,Paticiğin Resmi,Tescilli Halaycıları
MAFYAMIZA KATILIN ULAYN!!! Kurtlar_Vadisi
Sosyal ağlarda paylaş

sonunda ip bana kadar gidicek diyosun yane hade bakalım hayırlısı neyse o olsun:)...

hyprocist midir tam cıkaramadım onu daha once hiç dinlememiştim şimdi bi kaç şarkısını indiriyim diyorum ne onerirsiniz, bi de canibaldan sert bişiler verin?[signature][hline]We Must Be The Ones Who Believe Illiuvatar
But In Fact There'sn't An Illiuvatar, So Resume Your Believes, Don't Be Astonished At Your Thoughts
Yeniden Baslasak , Patates mi yesek?
Delirtmeyin Beni
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...