Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

evanescencee hakkında....

commendante

Öne çıkan mesajlar

nası daha telafuz edildiğini bile bilmiyorum sadece 2 şarkısı + 1 bonus (in too deep) sevdim işe yaramaz boş grup yani sırf vokal kız die yırtıo grup[signature][hline]_o_ _o_ _o_ _o_ _o_
..|....|.....|.....|....|
./ ./ ../ ./ ./
Tey,Tey,Teyyy..
Soldan Sağa:Paskal,Koraks,Tora Llama ve Erutan,Paticiğin Resmi,Tescilli Halaycıları
MAFYAMIZA KATILIN ULAYN!!! Kurtlar_Vadisi
Sosyal ağlarda paylaş

SpiritCrusher iki tane mesajını okudum ikiside saldırgan mesajlar. Böyle gidersen yörünge dışını çabuk görürsün.

Saygı biraz. bende evanescence dinlemiyorum çıkıp dinleyen şöyledir böyledir diye bağırmıyom. sana hitap etmiyo olabilir[signature][hline]Uzun bir süreden sonra sakallarını kesen sharky, 13 Temmuz 2004 01:53 tarihinde demiş ki:
Eerrm bu daha cok boyle nasi diyim. Limp Bizkit in solisti gibi oldum yau..
No one knows what it`s like diye baslayasim geliyor her aynaya bakisimda.
Jarlaxle, 15 Temmuz 2004 10:51 tarihinde demiş ki:
Markası Asus sa normaldir.İçinde cd olmasa bile bazen efkarlanıp böğürmeye başlıyo.
Sosyal ağlarda paylaş

bikere bu konu seni aşar koçum. sen kim oluosunda beni yörüngeden uzaklaştırıosun?? hem konuyu çarpıtma adam gibi konuyla ilgili bişiler yazacaksan yaz yoksa sus ve otur istersen şikayet et...[signature][hline]Fight Fire With Fire Ending is near
Fight Fire With Fire Brusting With Fear
WE ALL SHALL DIE
Sosyal ağlarda paylaş

paticik forumlarinda, userlar diger userlari her daim "uygun bir dille" uyari hakkina sahiptir, bunun icin moderator olmalarina gerek yoktur... burada haddini asan biri varsa o da sensin[signature][hline]"Es irrt der Mensch so lang er strebt." - Faust I: Prolog im Himmel / J.W. v. Goethe
42
""The thing that bothers me the most is the lying." - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy

[Bu mesaj HellHound tarafından 29 Temmuz 2004 19:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

kredini yiyosun aman bitmesin spiritcim daha sakin olmaya çalış, sana deminki uyarıyı bi admin yapsa suspus olup kalırdın...:):-P[signature][hline]We Must Be The Ones Who Believe Illiuvatar
But In Fact There'sn't An Illiuvatar, So Resume Your Believes, Don't Be Astonished At Your Thoughts
Yeniden Baslasak , Patates mi yesek?
Delirtmeyin Beni
Sosyal ağlarda paylaş

Yörüngeden uzaklaştırmıyor, sana yardımcı olmaya çalışıyor. Üslup ve tutumunu değiştirmeni ben de önereceğim. Doggynin dediği gibi bu topicte haddini aşan tek mesajda senin imzan var.[signature][hline]Emaleth, 04 Temmuz 2004 21:27 tarihinde demiş ki:
...kaliteli adult forum olacaksın...
Sosyal ağlarda paylaş

bakın saldırganlık gorecelidir. adam benim mesajlarımı okuyup BUNLAR SALDIRGAN diyor ama bana gore deil. ben sadece bilmeden konuşan insanlara biraz tepki vererek işin gerceğini gostermeye calışıorum...[signature][hline]Fight Fire With Fire Ending is near
Fight Fire With Fire Brusting With Fear
WE ALL SHALL DIE
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...