Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Televizyonda neden kroku filmi yok?

Sensible

Öne çıkan mesajlar

verirler gene ya ne bilim arada öle dönemleri gibi oluo ya bi ara hep korku bi ara hep komedi falan gibi...[signature][hline]Gözlerimi gözlerinden alamıyorum her bakışımda, orada kendimi görüyorum seninle elele...Saçlarına dokunurken korku doluyor içime o kadar yumuşaklar ki incitmekten Korkuyorum...Dudaklarımın dudaklarına her temasında esir oluyorum sana sen öptükçe daha fazla öpüyorum sen istedikçe daha fazla istiyorum...Bunları tekrarlamaktan hiç bıkmıyorum çünkü gözlerin aynam,saçların acıma duygum,dudakların zindan oluyor bana ve sana olan sevgim her an artıyor!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Geçenlerde Show Tv demi ne bir yerde örümcekli bi film vardı böyle adamlar bi odada örümcekde içeri girmeye mi ne çalışıyo işte insan kafası kara bir örümcek kapı da camlı örümcek sıplıyo cama vuruyo felan.

Babam o sırada: O ne be örümceği süpürge sopasına bağlayıp cama vuruyoler demişti de yarılmıştım gülmekten.

Biraz acayip anlattım ama komikti sonuçta gülün siz.

Yani kısacası televizyondaki korku filmleri aptalca oluyo.[signature][hline][i]No Woman No Cry[Bob Marley]
Ben!!! Tıkla!!!
Cd- kafası karışıkken bir şeyler demeye çalışmış:
Yok asabah sabah kafamız sazten uçmuş o açıdan şey var bi de yani ben saşmalıyorum gene

Sosyal ağlarda paylaş

Krokunc!

ehe

Eskiden yayınlanırdı ama artık kaldırıldı....

Hey gidi...Elm sokanını izleyemediğim günler varıdı böylene bıdıkkene..[signature][hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

UYARI!:Evcil yaşayanlar için uygun değildir!

[Bu mesaj Marduk tarafından 32 Mayıs 2012 25:61 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

peh vaktinde texas chainsaw u bile tv da izlemişim.
şimdi neredeee korkuyu geçtim gerilim bile yayınlamıyorlar.

bazı zeki kanallar gerilim yayınlayıp korku yayınladıklarını sanıyorlar o bambaşka bişiy.

neyse ki kanal d mi ne in the mouth of madness ı aynı filmi 300. kere yayınlama felsefesine malzeme yaparak yayınlıyor bi tadımlık alıoruz biz de.

hepsi patlar inşallah.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...