Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 2 1.10 deneyimliler

_Lancelot_

Öne çıkan mesajlar

Beyler ben 1.10da paladin veya assain rehberi arıyorum aranızda ustalaşmış olan varsa iyi olur çünkü oyun 1.9dan bu yana öyle bi değişmişki yeniden başlamayı planlıyorum fkt karakteri nasıl yapıcam hiç bi fikrim yok yardım ederseniz çok ii olur wallah[hline]Olymposdan[Sir Lancelot]
[Silver Ailesi,Ivanov kardeşler]
Osi Eudan [Raven Sardok] Pally Archer
------
Save me from the nothing i've become
Sosyal ağlarda paylaş

Hmm..
Öncelikle şunu söyliyim 1.10 da oyun acayip zorlaştı hell de oynamak cok kasıor hele bide hardcore ayrı bir zor :/
Ben B.Net de oynuyorum diabloyu ve bir rehber yapabilirim paladin hakkında mesela şöyle bi paladin gayet kuvvetli oluor iyi itemlar bulursan tabiki..
L.Resis:20
Zeal:20
HolyShock:20
HolyShield:20
Salva..:5-10
statslardada dex ve vit kasicaksin
Benim simdilik 1.10 da paladin hakkında deneyimlerim bunlar yani bu tarz yapıcagın bir paladin ise yarıyacaktır
Ayrıca sorc hakkında da bişiler yaziyim belki bazı arkadaşların işine yarayabilir...
Fire sorc tek başına çok ezik mesela (özellikle hell de) tamamiyle party le beraber iyi gidior yoksa fıs
Sorc yapıcaksanız Light veya cold yapın veya cold-light sorc yapın..
Ayrıca 1.09 daki Barb lar genelde sword barb di (en güçlü olan sword oldugu için herkes sword u tercih ederdi) ama 1.10 her turlu barb in gücü nerdeyse eşit yani oyun daha dengelenmiş
Diğer char lar içinde bu dediklerim geçerli..
Sosyal ağlarda paylaş

dmn yanlış söylemişim yane ben 1.9u battle nette oynuyodum fkt şimdi 1.10da aynı açmaya çalışınca senin cd-key başka productta kullanılmış diyo ve giremiyorum[hline]Olymposdan[Sir Lancelot]
------
Sosyal ağlarda paylaş

said:
baal-razor, 28 December 2003 19:25 tarihinde demiş ki:
sana single ve multinin vazeçilmez paladin i ;
fanaticism=20
zeal=20
sacrifice=20
holy shiled=20
vigor=1
charge=1
holy freeze=5
salvation=1-5
stats olarak

180 civarı strength
140 civarı dexterity
gerisi vitality[hline]BAAL THe CLaN oF DaRKNeSS
Fight For Experience & Kill For BAAL
http:www.baal.com.tr.tc

üzgünüm ama hell de dayanabileceğini sanmıyorum :) tabii, taktiğin filan varsa söyle, biz de yararlanalım.
ilk arkadaşımın söylediği build gayet güzel. o buildde, yaklaşık +1-6000 lightning damage vurursun. bunun dışında, lightning immune biri bulursan resist düşüren aurayı kullanırsın.

assassin için dual claw derim. charge uplara hiç vermeden, ya venom ya da mind blast 20 le (venom tercihim). claw mastery + weapon block da 20 olsun. kick olarak lvl 6 da çıkan iki clawı da kullananı kullan. ayrıca burst of speede 5 filan ver. en sevdiğim build bu :)

iyi oyunlar :)[hline]Sade bir forum için imzalara hayır!
Sosyal ağlarda paylaş

Bizzat 1.10 super bence hele yaratıklar zorlaştırılmışya en çok istediğim hele şu sinerji olayı ve lvl 1 deki skilleri kullandırmaya yönelik olay daada bi harika olmuş ayrıeden barbarianın ykn savaşlardaki hayvani üstünlüğüde ortadan kalkmış oldu...

birde razor şey soracam zeal demişinya e charge paladin kötümü artık ? vigor ve mightı 20 leyip charhe ve fana ile full attack ama 0 defans bir pala kötümü olur sizcem ?[hline]Olymposdan[Sir Lancelot]
------
Sosyal ağlarda paylaş

yoo benim Zealot hastalığım war bana göre single ve multi party game ın kral paladin i zealot tur ( bana göre tabii )
yoksa full çek char+might+vigor+holy shield i yaparsın bi charger işte oda deli dmg koyyo ama bana göre ZealotPaladin rullz[hline]BAAL THe CLaN oF DaRKNeSS
Sosyal ağlarda paylaş

said:
baal-razor, 28 December 2003 19:25 tarihinde demiş ki:
sana single ve multinin vazeçilmez paladin i ;
fanaticism=20
zeal=20
sacrifice=20
holy shiled=20
vigor=1
charge=1
holy freeze=5
salvation=1-5
stats olarak

180 civarı strength
140 civarı dexterity
gerisi vitality[hline]BAAL THe CLaN oF DaRKNeSS

bu yaptıgın paladin hell de dayanmaz vita cok az bi kere
Sosyal ağlarda paylaş

Bende zealot gidiyorum fkt şu zealda 5 hitsden daa yukarı çıkmıyor mu birde statanic vit sence kaç olmalı harbici 1.10 kasıyo ya Allan normalinde ben druielde hiç bu kdr ölmemiştim wallah[hline]Olymposdan[Sir Lancelot]
------
Sosyal ağlarda paylaş

ehhehe hell de daynamaz ha hahehheoniohaha ! öhm ciddi olmalıyım.
life stolen diye bi olay var ve zealot paladinler life stolen üstüne kurar tüm stratejilerini.
1 zeal=5 attack --> %10 life stolen*5 attack = %50 life stolen

yukarda verdiğim örnektede gördüğünüz gibi %5 life stolen i olan paladin bile rahat rahat hell de dayanabilir yeterkii resist leri ve absorb ları yerinde olsun[hline]BAAL THe CLaN oF DaRKNeSS
Sosyal ağlarda paylaş

Ok saols bu arada battle-netede giremiyom ztn 1.09da girebiliyordum artık orig.cd keyi kbl etmiyo başka product için kullanıldı diyo offfki off ya :-([hline]Olymposdan[Sir Lancelot]
------
Sosyal ağlarda paylaş

Ya işin aslı ben eskiden kopya oyun fkt orjinal cd-keyle battle net yapabiliyodumda herhal farkedilmiş cd-keyi başka product için kullanıyorlar diyor ondan sordum yane[hline]Olymposdan[Sir Lancelot]
------
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 3 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...