Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

vingthor yardırmış yine.

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

hakkaten gelmesin

arkadaş var bizim bi tane boğaziçinde sağlam bir 7 senelik öğrencilik hayatından sonra aynı bölümü okumaya gelmiş ege'ye.

en baştan göreceği bazı dersleri saydırmış bunların içinde miktro iktisata giriş dahil.

adam derslere gelmedi tabi muafım diye, sınavlara da girmedi.

sonra çat, muaflığını düşürmüşler ff vermişler eline

olcak iş değil daha neler var böyle
http://forum.paticik.com/read.php?21,4477321 şunu biliyonuz zaten
:/
Sosyal ağlarda paylaş

yok yani. bana sürekli birşeyler diyolar. gidip en üst makamlarına kadar onaylatıyorum soruyorum ediyorum. sonradan birşey çıkıyor kayıt olamıyorum.

zaten hiçbir hocaya sınav bildiri yollanmaması benim sınavları geç ve düzensiz olmam ve hocaların peşinde sınav olucam diye koşturmam komikti. ha bu arada eğitim planında farklı hoca görünüyor sınavlarımı hep tanımadığım hocalar yaptı. çünkü onuda ayarlayamadılar.

onun dışında hiçbirşeyden haberleri yok. kimse birşey bilmiyor. rektörlüğe gidiyosun biz bilmeyiz diyolar. rektörlük öğrenci işlerine yolluyolar onlarda bizimle alakası yok diyor. kimse hiçbirşey bilmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

bide ikinci döneme ders kalmayacak diye 1 dönemde 12 ders verdim içinde 3 lab bulunmak üzere. iflahım kaydı sınav zamanı sakallarım falan beyazladı bacaklarımda egzama çıktı. ba ortalama var. bölüm altıncısıyım şu anda.

bilseydim bu kadar kasmazdım ki ben. 12 ders aldım ya. hayatım çürüdü lan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...