Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

www.rockstargames.com

Cd-

Öne çıkan mesajlar

Adından da anlaşılabileceği gibi site rockstar'ın yani mükemmel GTA serisinin yaratıcısının. Siteyi buraya yazmamın sebebi ise çok hoş olan tasarımı.

Sitede her oyun firmasının sitesinde olduğu gibi gelecek veya geçmiş oyunlar hakkında bilgiler bulabilirsiniz. Yalnız anasayfada gezinen sinekleri sevmezseniz sol altta bulunan sinekliği elinize alıp temizleyebilirsiniz, aa o da ne sinekler çoğalıyo hepsini temizleyince sizi ufak bi sürpriz bekliyor ya da boya şişesini alıp siteyi boyayabilirsiniz.Daha bir sürü değişik şey var. Belki site sizi pek etkilemeyebilir ancak diğer oyun sitelerinin sıkıcı havasından kurtulmuş ve kendi tarzını yaratmış bir firma Rockstar, ne yapıyoruz? Tebrik ediyoruz.

Not:Ayrıca siteden GTA 1'i indirebilirsiniz.(300mb)

www.rockstargames.com[signature][hline][i]No Woman No Cry[Bob Marley]
Ben!!! Tıkla!!!
Cd- kafası karışıkken bir şeyler demeye çalışmış:
Yok asabah sabah kafamız sazten uçmuş o açıdan şey var bi de yani ben saşmalıyorum gene

[Bu mesaj Cd- tarafından 26 Temmuz 2004 03:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bu adamların herşeyi hasta derecede iyi.

oyunlarındaki vektörel concept art mükemmel, atmosferi nasıl oturtacaklarını çok iyi biliyorlar, siteye de yansımış herşey yerli yerinde.[signature][hline]I felt a great dısturbance...as ıf a hundred evıl bastards on an oıl derrıck suddenly crıed out ın terror and were suddenly sılenced.Strange.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...