Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İçecek Reklamları (Tiksindim)

ZaCk

Öne çıkan mesajlar

Yav biri yazar diye ne zamandır bekliyom ben yazacam.Nedir bu süt reklamları be bi süt içiyolar burunlarına kadar süt oluyo yani bunu görünce daha bi canımızın çekeceğini mi düşünüyolar.Ben tiksindim bu reklamlardan.Bide Halk marka toz içecek reklamında kız o bardağı nası azına sokuyor yaw.Kulağına kadar ulaşıyor bardağın kenarları.Hadi bu nese de süt olayına taktım benim 15 aylık kuzenim daha temiz içiyo sütünü.Bunları reklam üst kuruluna şikayet etçem :) Numarasını bulim hele.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi o nazo reklamı yüzünden ben televizyonu kıracaktım. Oyun oynuyorum biryandan televizyonda sevdiğim bir diziyi seyrediyorum,arada reklam giriyor falan "NAZO SUUU" arkadan bide salak bi şarkı. Bide öyle bi gıcık söylüyo ki hayatta almam o nazo mudur nedir zaten isminde de meymenet yok[signature][hline]Flamorph
Technology Blaster
City of Heroes Justice Server
Crosby,Stills,Nash & Young
Sosyal ağlarda paylaş

Bende Muyagi reklamlarından tiksiniyorum.Salak bi parça salak bi kadın(Deniz Akkaya).

Tam bi saçmalık zaten.[signature][hline]Ölüm nerden ve nasıl gelirse gelsin,savaş sloganlarımız kulaktan kulağa yayılacaksa, silahlarımız elden ele geçecekse ve başkaları mitralyöz sesleriyle,savaş ve zafer naralarıyla cenazelerimize ağıt yakacaklarsa
Ölüm Hoş geldi,Safa geldi !
CHE
Who is that ?[/i] / My best friend
Heaven UO Shard, Çok yakında....
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...