Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

LionHeart Yardım Masası

SolidSnake

Öne çıkan mesajlar

said:
riglous, 01 September 2003 10:11 tarihinde demiş ki:
ama guard'ları kesecek güçte olman lazım

said:
smerten, 31 August 2003 13:31 tarihinde demiş ki:
olmuyo bı turlu catısmam fln mı lazım ıllakı?
[hline]"I love the Hong Kong style of hentai movies, but that only looks good for gays. The reason why the whole style was developed over there was because those gays were very hairy guys ... they had to learn a technique that even gays can do that are as effective as the mutant's strength. So that's where phone bills came from."
Sosyal ağlarda paylaş

Ben warden knight olduktan sorna gıttım, heryerde oldugu gıbı" knight ım ben gırıcem konusucam mılletle" dedım ıcerı gırdım ama gınede mılletı kesmen gerekıyor halıleou kurtarmak ıcın cunkı crossları kırmak ıcın kullndıgın scepter guardların yanındakı kasada duruyor.

-Benımde bır ıkı sorum var Corvesın hazınesı nerde?

-Leonarda icin sprit stone bulmam gerekıyor france dekı koyde (sımdı ısmını unuttum catharların oldugu yer) churc de ınqlerle knight templarların oldugu bır kutu var onun ıcınden bı tane soul bind gem cıkıyor ama orları kesıncegde gardlar basımıza ususuyor. Mılletle aramı bozmadan bu ısı halletmenın bır yolu varmı?

-Lightning war golemlerın bır ıslevı varmı?

-Order of saladıne ulasabılecegım en yakın yer neresıdır? Knight Tepmlarlarla calısıyorlarmıs ama Barcelonada hıc rastlamadım ızlerıne.

-Cinlı nerden kıtap bulabılırım?

-Son soru William shakespare, Leonarda Da'vincı, Servantesn aynı cagda barcelonada ısı ne?

Edit: Bide Faust var tabı

[Bu mesaj Cuce tarafından 01 September 2003 11:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

(Dikkatli okumamışım pardon)

"Ben warden knight olduktan sorna gıttım, heryerde oldugu gıbı" knight ım ben gırıcem konusucam mılletle" dedım ıcerı gırdım ama gınede mılletı kesmen gerekıyor halıleou kurtarmak ıcın cunkı crossları kırmak ıcın kullndıgın scepter guardların yanındakı kasada duruyor. "

"Edit: Bide Faust var tabı"

O kasayı dövüşe girmeden açabiliyosun bi şey demiyolar. Sorun Faust'u kurtarmak. Faust denen adam o hücrede olan Wielder. Onun kapısını açman gerekiyor. Yukarıda anlatılmış zaten arcane falan saolsun yazmışlar. Sneak vs. ile kurtarıyosun onu.

"-Benımde bır ıkı sorum var Corvesın hazınesı nerde? "

Onun hazinesi Crossroads'tan iki alan aşağı inince ada ada bir yere geliyorsun, köprülerle bağlanmış birbirine. O alanın güney batısında bir mağranın içinde.

"-Leonarda icin sprit stone bulmam gerekıyor france dekı koyde (sımdı ısmını unuttum catharların oldugu yer) churc de ınqlerle knight templarların oldugu bır kutu var onun ıcınden bı tane soul bind gem cıkıyor ama orları kesıncegde gardlar basımıza ususuyor. Mılletle aramı bozmadan bu ısı halletmenın bır yolu varmı? "

Inquisitor'ın sana söylediği görevleri yerine getiriyorsun. Bunun için ilk görevi unuttum, ikincisi için sanırım major'ı ispiyonlaman gerekiyordu; major'ın quest'ini (tavuk muhabbeti) gerçekleştirdikten sonra Inquisitor'a söylüyorsun işte büyüyle uğraşıyo diye, siz halledin diyorsun, kendin gitmiyorsun. Oda sana tamam sonra biz hallederiz diyor. Bir de cadı muhabbeti vardı sanırım. Cadı güney-doğuda bir kulubenin içinde. Onu da gidip ispiyonluyosun. Onu da sonra halledersiniz diyorsun. Sonra bu iki quest'in birisinin sonunda adama büyülü bi taş varmış, hemen yok edilmesi gerekiyormuş, çok zararlıymış gibisinden bir şeyler söylüyosun, adam sana taşı veriyor... sende Signor Leo'ya ulaştırıyorsun.

"-Lightning war golemlerın bır ıslevı varmı? "

Var, Lightning resisti 100'ün üzerinde olduğu için Lightning büyüleri atıldığında heal'lanıyor. Crypt'te bol bol Screaming Terror var (paso lightning büyüleri atıyorlar) War golem'i yem olarak ortaya salıyorsun, sonra tek tek temizliyorsun onları. Yanlız baya bi yavaş yürüyor. onun için ilk önce diğer questleri bitir, en son golem i al yanına.

"-Order of saladıne ulasabılecegım en yakın yer neresıdır? Knight Tepmlarlarla calısıyorlarmıs ama Barcelonada hıc rastlamadım ızlerıne. "

Barcelona... Gate District'te kapıdan içeri girmeden daha sağ tarafta çadırları var. Adamlardan birisiyle konuşuyosun işte sana görevler veriyor; yapıyorsun.(Slaver Pits zaten haritanızda açık olacaktır. Büyülü taşı kullanarak (Mavi uzun taşlar teleporter) o alana gidebilirsin.

"-Cinlı nerden kıtap bulabılırım? "

Slaver Pits'in olduğu alanda sağ-üstte bir mağra var. İçinde daeva var dikkat et. Oraya girdiğinde sandıkların birisinden çıkıyor. Yine aynı şekilde Cortes'in hazinesini bulmaya gittiğinde sandıkların birisinden buluyorsun galiba (emin değilim. ama galiba orda bulduğun kitap necromancer kitabı, okunabilen türden bi kitap +30 falan ekliyodu necro skill'ine) Genelde Daeva'ların olduğu yerlerde sandıklardan çıkıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

iki soru daha..

gallieo nerde?

ben denyo dılsız'i kusturmusum kendıme gorev takıldı (bılıyorum captaın ısabella oldurdu kesın captaını da konusturtamıyorum
(!) hıyar dılsızı

bıtane daha soru benım tatlı delı cervantesı mı nereye kapadılar?

bıde abı bu alternatıf gelecek oyunu adamlar olumsuzluk fln gıbı seyler var galıba bı herıf soyluyodu oyle ruhlar muhlar dıye!
faust nerde cıkıyo?(ıkı soru dedık 4 oldu yuh bea)[hline]Duxus
---------
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
---------
Star Wars:Galaxies oynayamayacağım için; kendimi fahri Bounty Hunter/(veyahut)Jedi ilan ediyorum, izninizle..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
smerten, 01 September 2003 20:27 tarihinde demiş ki:
iki soru daha..

gallieo nerde?

ben denyo dılsız'i kusturmusum kendıme gorev takıldı (bılıyorum captaın ısabella oldurdu kesın captaını da konusturtamıyorum
(!) hıyar dılsızı

bıtane daha soru benım tatlı delı cervantesı mı nereye kapadılar?

bıde abı bu alternatıf gelecek oyunu adamlar olumsuzluk fln gıbı seyler var galıba bı herıf soyluyodu oyle ruhlar muhlar dıye!
faust nerde cıkıyo?(ıkı soru dedık 4 oldu yuh bea)
edit:teşek(eheh konserde bole demıstı) cvplar ıcın :)
[hline]Duxus
---------
---------
Star Wars:Galaxies oynayamayacağım için; kendimi fahri Bounty Hunter/(veyahut)Jedi ilan ediyorum, izninizle..
[hline]Duxus
---------
---------
Sosyal ağlarda paylaş

İlk olarak Faust = Galileo'nun yardım etmemizi istediği adam.
Yukarıda da söylediğim gibi, -1. katta Wielder olarak gözüken tutuklu Faust'un kendisi.

"gallieo nerde? "

Galileo -2. katta (Chamber of Inquisiton'dan bahsediyorum). Şimdi -1. kat iki bölümden oluşuyor diyelim. Sağ merdivenlerden sonra inilen taraf, sol merdivenlerden sonra inilen taraf. Sağ merdivenlerin olduğu tarafta Wielder var, yani Faust. Bu odada scepter var, o mana pool'ları kızmamız için, bir sandığın içinde. Sandığı açınca adamlar bi şey demiyorlar. Ordan asayı aldıktan sonra, sol tarafa gidiyoruz. Aşağı uzayan bir oda daha var. O odada bir kapı kilitli, (aslında arka bahçeye çıkıyo) bi de mavi bi kapı var, büyüyle kapatılmış. Biz asayı aldıktan sonra o mana pool ları tekrar birleştirme ve yıkma özelliği kazandık. O odadakini yeniden oluşturuyoruz. Mavi kapı açılıyor. biraz ilerledikten sonra 3 guard'ın tuttuğu aşağı inen başka bir merdiven çıkıyor. -2. kata iniyoruz. sol tarafta Galileo var...

"ben denyo dılsız'i kusturmusum kendıme gorev takıldı (bılıyorum captaın ısabella oldurdu kesın captaını da konusturtamıyorum
(!) hıyar dılsızı "

Biraz zorla, anlatıyo... Özellikle tainted gibi bi sonuca varmaya çalış. Seni tavernanın en sonundaki demokin sailor'a yönlendirecek. Ondan sonra seçim senin. Ya gider Isabella'dan para alırsın. Ya da gider ispiyonlarsın kaptana. Kaptandan sonra bi de gidip o öldürülen adamın ruhuyla tekrar konuşman gerekecek. O zaman quest tamamlanıyor.

"bıtane daha soru benım tatlı delı cervantesı mı nereye kapadılar? "

Bilmiyorum... Kim bilir nerelere sokmuşsundur sen onu...

"bıde abı bu alternatıf gelecek oyunu adamlar olumsuzluk fln gıbı seyler var galıba bı herıf soyluyodu oyle ruhlar muhlar dıye!
faust nerde cıkıyo?(ıkı soru dedık 4 oldu yuh bea)"

Faust'u yukarıda anlattım.
Sosyal ağlarda paylaş

(durmadan soru yagdırı.. ve slk gıbı kocamn bı psot hatası yapar...)
bende var o scepter ama nasıl kullanıyor bulamadım??
dılsız konusmuyo benle kırdım glaıba onu cok kusmus dıl cıkartıyo bana (olmayan dılını (harbıden ole yazıyo))
ben sokmadım... valla saga sola saldırıyodu yardım ettım templar kngıht zarar verıyo toplum malına dıye aldı goturdu... neyse cok onemlı degıl o.. templar olunca bulurum belkı...

bakın bıse anlatayım.. goblın khan ın yanına gıttım bıraz gerı cekıldım savasıyorum... potı..lerım bıttı baktım olmıcek dedım kacayım (kacmadan once save de aldım) neyse kactım bı baktım dısardada herıf ana dedım ıcerı gırdım gırdım ve öldüm...
load ettım bı baktım ben savasıyom ama khan gozukmuyo alala dedım gene kactım gırdım yok khan dedım oh yukarı cıktı heallandım gıttım yukarı yok khan oldurdum butun goblınlerı bounty hunterı fln buldum cave de ıkı de gızlı kapı buldum ama khan yok... quest te update edılmedı... alala noolcak dedım yarın bıdaha oynıcam herhalde ne dıyosunuz :)[hline]Duxus
---------
---------
Sosyal ağlarda paylaş

oyunda sınırsız bug var

treasure bug

sonra yaratık bug ı ohooo

daha sayardım ama yatacağım artık[hline]Emaleth, 21 August 2003 18:13 tarihinde demiş ki:
çok topik mi kilitlendi, vurun emalethe. threadiniz mi kilitlendi, vurun emalethe. canınız mı sıkıldı, vurun paticiğe... ooooh vallahi, şahane... çay da ister misiniz yanına?
Sosyal ağlarda paylaş

Su oyunda soru sormadan once mouse u bi ekran da gezdirin, heryeri gezdiginize emin olun. En az 20 defa sewers daki knight nerde diye bvana soru soruldu. Gizli bi yerde degil knight, siz hep ana yol ustunde kalirsaniz tabii ki kaciracaksiniz oyundaki kucuk yerleri, halbuki orda duvarlari takip ederek ilerleseniz direk knight in onune geliceksiniz.
Faust olayi da, girmisin hapise, konus herkesle, Faust un bi wielder oldugunu biliosun, ustune tikladin mi hixc, et quicksave initika adamin ustune, yemicek seni kimse, yese bile quicksave in var loadlarsin.[hline]Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!
Sosyal ağlarda paylaş

Faustu buldum canım hatta gallileola konusmadan once kurtardım warden knightlara dırek anahtar verıyorlar.

"bide faust var" dan kastım son sorda bıde faust vardı zaten kımse son soruyo cevaplamamıs, nerden toplanmıs o kadar adam aynı caga?[hline]Cuce iste bildigin cuce
Sosyal ağlarda paylaş

Son soru:

Orjinallik yaratmışlar ve hikayeyi sürüklemiş. Aslında normal karakterler olsaydı bence bu kadar sürükleyici ve ilgi çekici olmazdı. Ayrıca "Dolaylı yoldan bize Avrupa tarihini aşılamaya çalışıyolar... Bizi asimile etmeye çalışıyolar, GRR!!" diye de bir fikir atılabilir ortaya.
Sosyal ağlarda paylaş

Garbage mi sandınız burayı ?[hline]Emaleth, 21 August 2003 18:13 tarihinde demiş ki:
çok topik mi kilitlendi, vurun emalethe. threadiniz mi kilitlendi, vurun emalethe. canınız mı sıkıldı, vurun paticiğe... ooooh vallahi, şahane... çay da ister misiniz yanına?
Sosyal ağlarda paylaş

Son soru: "nerden toplanmış o kadar adam aynı çağa?"

"Orjinallik yaratmışlar ve hikayeyi sürüklemiş. Aslında normal karakterler olsaydı bence bu kadar sürükleyici ve ilgi çekici olmazdı. Ayrıca "Dolaylı yoldan bize Avrupa tarihini aşılamaya çalışıyolar... Bizi asimile etmeye çalışıyolar, GRR!!" diye de bir fikir atılabilir ortaya."
Sosyal ağlarda paylaş

en yuksek lvl lı kım var...
stat ları falan neler ...
hangı lvl 25 sonrası perklerı almıslar ...
neden ...
benım archer lıghtnıng cı var asırı rahat bıtırdım sımdı 2. ye basladım exportla ...
questlerı yaparak (barcelona questlerı ) karakterı kalıcı olarak gelıstıren seylerı alıp guclendırmeye ugrasıyorum ...
nasıl olsa 2 hafta ıcınde patch cıkıyo ...
bakalım neler olacak ...[hline]* tells "drizzt" wıth fear ...
* tells "do'urden" wıth the head of man who said 'drizzt' ...
*sevdaki ,onu egilmeden tasıyabilene yakısır ...
*kazanmak neye yararki , kaybeden oldugunda ...
Sosyal ağlarda paylaş

24. lvl su anda benim ikinci karakter thief/diplomat/fire mage

fire zor durumda kalirsam diye yoksa paso sneak oynuorum diplomacy ise oyunu bitirebilmek icin zira sawasa kalirsam hayatta bitmez oyun bu karakterle hehe[hline]Nature's law instead of god in heaven
Blind Guardian - Punishment Divine
-=Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben...=-
But, but I'm disturbed... I'm depressed... I'm inadequate... I got it all! - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

24. lvl dedim ya...

artik 29 :P

ingilizler tam bir experience yuwasi soyle 5li 6li bi grubun ortasinda durup 2k-3k exp somurmek olasi

yanliz stealth olmasa thief olmasam oyunun bu kismi herhalde delirtirdi her yer ingiliz, normalde hayatta dovusulmez[hline]Nature's law instead of god in heaven
But, but I'm disturbed... I'm depressed... I'm inadequate... I got it all! - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
Sosyal ağlarda paylaş

37. lvl ım tahminen son adama geldim ama geçmiyorum böhhüüü. gerçi birkaç kere denedim ama yok böle olmaz aehue kesin abudik gubidik bişi var zaten doru düzgün potionımda yok bütümn dünyayı dolaşıp bütün potionları alcam bi çözüm bulamassam aehuea
Sosyal ağlarda paylaş

37. lvl kac xp istio...

soruyorum cunku lionheart forumunda sirf sneak ile oynayip oyunu bitiren biri 600k civari xp ile oyunu bitirdigini yaziodu... Bende ona gore hesapladim tahminen 4x. lvlken falan sona gelirim die dusunuodum... eger 37. lvl falan gibi geliniosa 600k xp ve son adama cok feci patladim demek! hemen her seyi birakip diplomacye abanmam lazim bohu...[hline]Nature's law instead of god in heaven
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...