Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

LionHeart Yardım Masası

SolidSnake

Öne çıkan mesajlar

simdi farkettimki sneak ile exp. alinmasa bu oyunda thief diye bi karakter olmaz (ki bu haliyle de war mi o da tartisilir :P)... bu daglara ciktim iste her yer titan, ogre... hepsini teker teker sorun olmadan gebertirim ama grup halinde tek basima basedebilecegimden cok fazlalar yada tek basima basedebilirim ama cok zaman harcamam gerekir (suruden bi tane cek oldur heal ol tekrar cek tekrar oldur oooo...)

sneak super bi olay bu noktada geziorum aralarinda exp.leri topluorum gidiorum hehe... yuzde 75ine kadar alabilirsiniz dio ama mesela bi titandan butunexp.yi somurdukten sonra o titani oldurerek alabilecegin 4 (yaziyla dort) exp.i kalio. bi terslik war galiba skillin o kisminda. Konu hakkinda bisi bilen war mi?[hline]Nature's law instead of god in heaven
Blind Guardian - Punishment Divine
-=Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben...=-
But, but I'm disturbed... I'm depressed... I'm inadequate... I got it all! - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Soth, 30 August 2003 12:25 tarihinde demiş ki:
solid tam olarak hangi skillere kasıcan necro için? necromancyin yanında 1h veya diplomacy falan alıyo musun veya baska büyüler? bende acacamda necro[hline]

yokya diplomacy ye vermek intihar gibi bişiy zaten barça questlerini tamamlayıp favored one olunca toplam +25 speech filan geliyor.O yüzden benim skiller Lighting,Necromancery,Evasion Evasion çok gerekli ölmemek için.Lighting de Lighting Bolt büyüsü var bayagı iyi damage vuruyor.DarkWielders'e gir oradan Relican sana NEcro ögretcek,Book of Death'i bul Cortes'in questinde oradanda 15 necromancery geliyo InqusitionCHamberstanda demonu kurtar +5 necroda ordan geliyor deli gibi artıyor necromancerlık...[hline]Everyman lives,not every man truly dies !
Sosyal ağlarda paylaş

Hell Hound ben two handed meele-evasion-lock pick aldım mesela :D sora fortitude kastım ehheha[hline]BabacumMostors, 09 August 2003 15:39 tarihinde demiş ki: ne demis aceb ?
kız ayarlamaya niyetli arkadaşlar...

hiç durmayın bugünden dershanein kapısına yaldırın zaten kızlarda sizi bekliyorlardı "gelselerde versek" diye...

yok ulan öyle şey adam gibi oturup çalışın

Sosyal ağlarda paylaş

cryptlerde guardianlari oldurmek zorunda miyiz?

yani ilkini oldurmek zorundasin evet ama second guardiani falan oldurmesek olur mu?

yok paso stealth geziorumda hehe[hline]Nature's law instead of god in heaven
But, but I'm disturbed... I'm depressed... I'm inadequate... I got it all! - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
Sosyal ağlarda paylaş

wielderların son quesinde sana git ArchNecromancerı (namı diger solidsnake) i öldür dicekler.Relican diye bi adam slave pits ın oldugu haritada duran herifle konusunca sana onları öldürmeni ve dark wielder olmanı istiyor sende kabul edersen necromancer olyuno.[hline]Everyman lives,not every man truly dies !
Sosyal ağlarda paylaş

ya bu yaptıgım (ara sayfaları okumadan en son sayfaya gelıp belkıde cevaplanmıs olan soruları bırdaha sormak) ama zamanım cok az.. o yuzden..

1.gozlemevıne nasıl gırıcem? sneak denıyorum olmuyo bı turlu catısmam fln mı lazım ıllakı?
2.shyloce un evındekı kılıtler coook mu thıef skıllı ıstıyo 26 mı ne benım ustune 20 daha eklıyorum(ıksır ıle) sadece ıkı tanesını acabıldım.. kacta acılıyo bılen var mı?
3.bıde lagımda (sewer) cocugun agabeyı nerde ya bulamadım gızlı oda fln dedınız ama naıs yanı heryere search fln mı yapıcam? hatta search nasıl ayapılıyo tıklayınca otamatıkman yapıyo mu?
saolun sımdıden[hline]Duxus
---------
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
---------
Star Wars:Galaxies oynayamayacağım için; kendimi fahri Bounty Hunter/(veyahut)Jedi ilan ediyorum, izninizle..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
riglous, 31 August 2003 10:32 tarihinde demiş ki:
Crypt'in sonundaki, lance'i almadan önceki adamı öldürmen gerekiyo sanırım sadece...

gerekmiomus :P suzule suzule aldim lancei

ben nie boyle zorlandim die dusunurken lionheart forumlarina baktim millet 22-26 falan gibi lvllarda gelmis oyunun bu kismina... ben 18'de geldim 21'de ciktim :P[hline]Nature's law instead of god in heaven
Sosyal ağlarda paylaş

1. Ben Galileo ile konustuktan sonra gitmistim oraya... Guardlarla konusurken ben teftis icin geldim die bi secenek mevcuttu onu seciosun girise izin veriolar

2. Cok istio

3. Lava trollerin magrasinda bir gizli oda da... search otomatik zaten "D" tusu ile ac arasin[hline]Nature's law instead of god in heaven
Sosyal ağlarda paylaş

1.Mesela Inquisitor'san yürüyerek girebiliyorsun :).Onun dışında ikna yeteneğini kullanman lazım.
2.Bazı şeyler sadece thiefler için :)
3."D" ye bas, dövüşe girersen kapanır, bir daha açmak zorunda kalırsın.[hline]"I love the Hong Kong style of hentai movies, but that only looks good for gays. The reason why the whole style was developed over there was because those gays were very hairy guys ... they had to learn a technique that even gays can do that are as effective as the mutant's strength. So that's where phone bills came from."
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben dark wielder oldum ama skillerim 1h,diplomacy ve necromancy. sanırım tekrar baslicam:) bide wielder olunca neden onların robe larından bulamıyor ve giyemiyoruz. mage olup pğlate armorla dolaşmak çok sacma yaw ben hiç mage robe görmedim oyunda[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...