Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

adsl sapıtmazisyonu..

kingpin

Öne çıkan mesajlar

evet paramızı az verdin, protesto ediyoruz :)

mesela okuyanlar bu konuda bişey bilmiyolardır, ondan yazmamışlardır. olamaz mı?[signature][hline]"computer games don't affect kids; i mean if pac-man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms munching magic pills and listening to repetitive electronic music..."-kristian wilson, nintendo inc, 1989-
Sosyal ağlarda paylaş

Bende adsl kullanıcısıyım fakat 2haftalaık bır sorun donemınden sora (32kydı baglantı)bılgısayarımda vırus tarzı bısı oldunu fark ettım ve bu oldukca ılgınc bı sekılde ınternetı kısıtlıyor bence format at ve adsl modemını kurmadan once bır fıre wall kur ben ole yaptım suan cok memnunum verecegı performansı verıyor bana bısı daha eklemek ıstıyorum bu vırusmu artık herneyse hıc bır program tarafından bulunamıyor..ha tabı dersenkı ben fırewall dan gecılmem belkı telekomdakı portlarında bır problem vardır?
Sosyal ağlarda paylaş

bende de benzer bi problem vardı splitterı çıkartmayı denedim oldu.? bi dene istersen[signature][hline]Soru: Bir ampulü değiştirmek için kaç tane C++ programcısı gerekir?

Answer: Hala fonksyonel düşünüyorsun!
Doğru tasarlanmış bir ampul nesnesi, değiştirme metodunu genel ampul nesnesinden miras alır!
Sosyal ağlarda paylaş

splitter dediğim bu hattın telefonu kullanan kısmısıyla adslyi kullanan kısmını ayıran minik kutu gibi bi alet. bazı modemlerin kendi içinde splitterı yok ayrı alıp bağlıyorsun. benim aldığım aşırı dandikti, ve çıkarttığımda adsl normal normal çalışmaya başladı.[signature][hline]Soru: Bir ampulü değiştirmek için kaç tane C++ programcısı gerekir?

Answer: Hala fonksyonel düşünüyorsun!
Doğru tasarlanmış bir ampul nesnesi, değiştirme metodunu genel ampul nesnesinden miras alır!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...