Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Jacob's Ladder

Draven

Öne çıkan mesajlar

Dun videoda izledim. 90 yapimi, Tim robbinsin bas rolunu oynadigi harika bir film.

Konusu vietnam gazisi olan bir adamin hayatini anlatiyor. savastan sonra normal yasami farkli goruyor. metrolarda demonlar gordugunu saniyor, bazen gercekle hayali karisitiriyo. Boyle sanitarium havasinda birsey.

asil guzel sey, Silent Hill bu filmden esinlenerek yapilmis. Bende bunu duyip izledim, hakda veriyorum, bazi sahneler varki baya tuyler urperdici, burda tarif edip zevkinizi bozmak istemiyorum.

sonuc olarak, fight club, donnie darko, sixth sense gibi filmleri begeniyorsaniz buna atlayin. kazaa da var.[hline]Wolfshade, 03 August 2002 06:18 tarihinde demiş ki:
Ölümden korkmam...
Insanin kötü günündeki tek gercek dostu olarak varsayarim
Sosyal ağlarda paylaş

ben de hellraiser 5 bundan biraz esinlenmiş diye çekmeye çalıştım

kazaa da var ancak ben kazaa dan 3 kere baştan çektim hep bir yerde duruyor download sinir oldum..

şu an en çok izlemek istediğim filmler arasında..[hline]It's all a puzzle, isn't it, Joseph? Like a game of chess, perhaps. The pieces move, apparently aimlessly, but always towards one single objective: to kill the king. But who is the king in this game, Joseph? That is the question you must ask.
Sosyal ağlarda paylaş

VHS kiralayan tek yer biliyorum
ki ora sizin oralardaki kadar geniş bir arşive sahip olmadığından bu film bence kesin yoktur kazaa da bulduğuma bile şaşırmıştım..
zaten bizim VCR sanırım 6 senedir bozuk

kazaa dan bir daha deniyeceğim[hline]It's all a puzzle, isn't it, Joseph? Like a game of chess, perhaps. The pieces move, apparently aimlessly, but always towards one single objective: to kill the king. But who is the king in this game, Joseph? That is the question you must ask.
Sosyal ağlarda paylaş

Hmmm.... ben bu filmi görmüşmüydüm yaa?
Vietnam'da bunlara ilaç verip düşmanın üstüne salıyolar ama bunlar birbirlerine saldırıyolar hatta Tim Robbins'i deşiyolar felan o film mi bu?[hline]
DynamicK, 02 November 2003 23:09 tarihinde demiş ki:
supermen gazeteciydi mesela ama süper adamdı yane ucuyodu
Aurora, 01 November 2003 18:43 tarihinde demiş ki:
Bizim mahallenin davulcusu Portnoy olacaktı...
Her gün oruç tutardım
aente, 11 July 2003 17:34 tarihinde demiş ki:
I am very şaşıring olayı..
Sosyal ağlarda paylaş

Pardon Draven, ve evet o film güseldi cidden[hline]
DynamicK, 02 November 2003 23:09 tarihinde demiş ki:
supermen gazeteciydi mesela ama süper adamdı yane ucuyodu
Aurora, 01 November 2003 18:43 tarihinde demiş ki:
Bizim mahallenin davulcusu Portnoy olacaktı...
Her gün oruç tutardım
aente, 11 July 2003 17:34 tarihinde demiş ki:
I am very şaşıring olayı..
Sosyal ağlarda paylaş

• 8 ay sonra ...
ben yazmayı unutmuşum, bu yıl sonunda çekip izledim.

tim robbins den süper oyunculuk.film baya güzel ancak sonunun farklı bitmesini beklerdim, kesip atma gibi olmuş sonu.
hastane sahnelerine hastayız tabii.

bu arada içimden bi ses sanki forumda film hakkında baya bi yorum yaptım da başka bi konuda diyo ama neyse..[signature][hline]The whole thing I think is sick...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...