Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Authenticator Code sorunu

kraunex

Öne çıkan mesajlar

Selamlar,
Ben Authenticator almamama ragmen benden acc girisimde Authenticator Code istiyor. Boyle bir problem yasayn varmı.
Acc yaklasık 1 yıldır kapalıydı yeniden acacaktım ama boyle bır sorunla karsılastım. Sifrem hala aynı yani hacklenme olasılıgı yok dıye dusunuyorum. E-mail adresimdede Authenticator ile ilgili bir mail yok. Yardımcı olabilecek varsa cok sevinirim...
Sosyal ağlarda paylaş

aynı şey benimde başıma dün geldi hem de oynarken birden düştüm tekrar girmeyi denedigimde tık istedi ne oluyoruz felan derken olan oldu tabiii support kısmına baktım bu adamların mail adresi yok mu bana mı öyle geldi eheuu birde halledebildinmi halen bekliyo musun
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
arkadaşlar aynı sorunu bende yaşadım 2 gün önce oyundayken arenada sıkışıp kalmıştım o yüzden ticket attım gmye düzelmeyince çıkmıştım oyundan bugün girmeye çalıştığımda Authenticator Code istediler account benim üzerime birinden de satın almış değilim anlamadım hacklendim mi yoksa bu sıkışma meselesi yüzünden mi oldu anlamadım arkadaşım oyun içinden ticket atsa daha çabuk çözülebilme ihtimali var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

Norak said:

belli tatiller dışında support 7/24 çalışıyor olması lazım

yok o kadar lifeless degiller :o

Account and Payment Support is available 10:30 AM to 8:00 PM (Paris time), Monday to Friday

Phone

Denmark
80 60 22 14

Finland
0800 97442
Italy
800 928389

Netherlands
0800 0202164
Norway
800 83996

Sweden
020 1605820
United Kingdom
0800 0288246

Austria
0800 362066
Belgium
0800 81066

France
0805 540514
Germany
0800 5890644

Russia
8800 5550104
Spain
900 812669

yada burdan
https://eu.blizzard.com/support/index.xml?locale=en_GB&gameId=11&rootCategoryId=2880
Compromised (Lost/Stolen) Accounts
webform doldurabilirsin buda gayet hızlı 12-36saat arasında cevap geliyor.

[email protected]
o [email protected]
o [email protected]
o [email protected]
o [email protected]
o [email protected]

bunlarda blizz'in mail adresleri diger fakelere dikkat et
Sosyal ağlarda paylaş

Dün başıma geldi arkadaş sayesinde. Authenticator koymayı denemişler ama mailden onay alamadıkları için yapamamışlar. Webform şaşırtıcı bi şekilde 4 saatte cevaplandı. Bütün eşyalarımı geri verdiler falan. Ayrıca oyundan ticket attığınızda da yardım ettiklerini duymuştum bu authenticator için. Ne çakallar çıkmış be. Adamlar artık hiçbir masraftan kaçınmıyor çalmak için.
Sosyal ağlarda paylaş

Merak, panik, telaş yapılacak bir durum yok ortada.

Aynı şey kardeşimin başına geldi. Adam hacklemiş üstüne authenticator'a bağlamış hesabı. Tabi naptık? Benim hesaptan girip ticket açtık. 5 dakika sonra cevap geldi gmden. Yani öyle aylar yıllar süren bir bekleme olmadı hiç. Adamla konuştum durumu anlattım. Adam hem giden itemların, paranın, emblem/badgelerin hepsini geri gönderdi. Hem authenticatordan kaldırdı. Hem Password reset attı. Biz de hemen mail adresini değiştirip battle.net'i başka bi maile bağladık. Ordan da şifreleri komple değiştirdik ve oyuna girdik.

Bu işlemden de yine karlı çıkan biz olduk: Core Hound Pup

Kısacası yeni petin hayırlı olsun =)
Sosyal ağlarda paylaş

Bu authenticator koyma olayı işin iyice abardığının göstergesi .. Adamlar artık battle-net'e bağlı olan e-mail'leri de hackliyorlar. 3 farklı virüs taraması ve güncellemelere rağmen bilgisayarımda key logger bulunamadı.

En temiz iş full format atıp battle-net id'mi yeni ve battle-net harici hiç kullanmayacağım bir e-mail'e attach yaptım.

Ancak hala adamların e-mail'i nasıl hacklediğini çözebilmiş değilim.. Bilgisi olan varsa buyursun paylaşsın lütfen..

Cookie olayından kıllanıyorum ama ben e-mail şifremi de kaydetmem bilgisayara hep elle girerim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...