Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Torrentleech uyeligini 2 saatligine acti, kosun.

Disappear

Öne çıkan mesajlar

Ayni degil iste.

Gerci tartisildi edildi ama, bir yanda inanilmaz fahis fiyatlari olan ve satin alamadigin icerik var, diger yanda senin gibi bu icerige ulasmak isteyen kullanicilarin olusturdugu platform var ve sen icerigi bu kisilerden sagliyorsun. O yuzden sagip kactigin yere dikkat etmen gerek. Para vermiyorsun eyvallah, ama belesciligin bu kadari da fazla. Kaldi ki bu tip davranislar yuzunden bu tip platformlarin hemen hepsinden ulkece atildigimiz bir yakin tarihimiz de mevcut. Ben senin gibiler yuzunden oyle bi platformdan suresiz olarak uzaklastirilmak istemiyorum.

Fake upload yapmak zorunda mi kaldin ? Cikarirsin ratio'nu 0.4'e, geri kalanini kendin upload edersin. Elimden geleni yaptim dersin sonrasinda.

Hani su noktada benim seni degil de senin beni anlamana ihtiyac var.
Sosyal ağlarda paylaş

harbiden çok saçmalamışsınız. fake upload gayet mantıklı, yapıyorum gururlada söylerim. ben bu internetle upload falan yapamam aç takılsın diye bi olayda yok hem yavaş hemde interneti sömürüyor, evde 2 bilgisayar var ben burda upload yapsam diğerinde birşey açılmıyor. ha sen gidip filmleri dizileri indiriyorsun o sana gayet etik geliyor da gidip fake upload amı kafayı takıyorsun. madem çok haklı hukuklu iş yapıyorsunuz bekleyin lost un orjinal dvdlerini alın, filmlerin orjinallerini izleyin. benim ne internet hızım upload yapmaya uygun ne de ekonomik durumum orjinal oyun, film ve dizilere para vermeye.
Sosyal ağlarda paylaş

Anlamamak icin yirtindiniz. Anlayacaginiz dilden konusayim o zaman;

Ben yaptigim upload'i sizin gibi cakallar somursun diye yapmiyorum. Ortamda bulundugunuz yerin kurallarina uyun, adam akilli yapin upload'inizi.

Hani hepsini de degil, bir kismini yapin en azindan diyorum o bile isinize gelmiyor.

Neymis upload yapamiyormus; 7/24 bilgisayar basindasiniz, dakika bos kalmiyor sanki anasini satayim.
Sosyal ağlarda paylaş

yapacak birşey yok ben fake uploaduma devam edicem ama zamanı gelince donate yapmayı da düşünüyorum. bu kadar geniş bakarsanız olaya hepimiz hırsızız, siteden indirdiğimiz herşey için. kınıyorum hepimizi.. kendi adıma söylüyorum, yakın zamanda eurobattle.net ve leech e donate yapıcam(iş bulur bulmaz)
Sosyal ağlarda paylaş

mesela abicim download etmiyorsan bir şeyi yada etkilemeyecekse yatarken bırakırsın biraz önce indirdiğini seedler. ratio falan alakası yok maksat insanlara rahatlık olsun zaten senin indirdiğin oyun yada kitap yada neyse işte indiren adamla aranda bir ortak nokta vardır benzersindir yardımcı ol ne var bunda?
Sosyal ağlarda paylaş

Buyse said:

fake uploadın mantığı nedir nasıl çalışır neden anlaşılmaz

Aslında anlaşılması kolay. Basit bir scriptle fake yapanlar çok rahat ortaya çıkıyor. Fakat TL'nin şu anki hali yöneticilerinin işlerine geliyor. VIP'lerden tahmin edemeyeceğiniz kadar çok paralar götürüyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Farinal said:

mesela abicim download etmiyorsan bir şeyi yada etkilemeyecekse yatarken bırakırsın biraz önce indirdiğini seedler. ratio falan alakası yok maksat insanlara rahatlık olsun zaten senin indirdiğin oyun yada kitap yada neyse işte indiren adamla aranda bir ortak nokta vardır benzersindir yardımcı ol ne var bunda?

abi ben bu olayı yapamıyorum dosyayı indiriyorum yüksek hızda sonra 1 kb ile upload etmeye başlıyor...
Sosyal ağlarda paylaş

Evet oyle olacak isin sonu.

Bu arada sunu gormemisim;

7thBreath said:

di said:

Ayni degil iste.

zaten tartışmaya gerek kalmadı, hırsızlığın da etiği varmış öğrenmiş olduk.

Harun Yahya ve turevleri sagolsun pek guzel doyduk bunlara. Yemezler o yuzden. Bir yazinin begendisin kismini al, oradan devam et. Halbuki post'un tamaminda daha fazlasi vardi bu olayla ilgili degil mi ?
Sosyal ağlarda paylaş

TL baya baya saçma bi site yahu. ilk uyelik alınca baya sevinmiştim artık rahat rahat indiririm seed imide yaparım diyede, yeni konan torrentin 2 gun boyunca indirilememesi nedir yahu. hadi film falan cok onemli değilde, dizilerin yeni bolumleri çıkıo indiremiosun. bole saçma şey mi olur? ben diğer publiclerde bunun hızına ulaşamıorm belki ama mx 4 5 saatde indirim bi diziyi. ne uğraşcam 2 gun beklicem bide.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Evet oyle olacak isin sonu.

Bu arada sunu gormemisim;

7thBreath said:

di said:

Ayni degil iste.

zaten tartışmaya gerek kalmadı, hırsızlığın da etiği varmış öğrenmiş olduk.

Harun Yahya ve turevleri sagolsun pek guzel doyduk bunlara. Yemezler o yuzden. Bir yazinin begendisin kismini al, oradan devam et. Halbuki post'un tamaminda daha fazlasi vardi bu olayla ilgili degil mi ?

Bütün demek istediğimi aslında aşşağıdaki postta belirttim, buna da gülüp geçtin bişi demiyorum, hatta saçma bi tepki verdin, zaten ortada bi yalnış var bende yanlışın üzerinden yanlış yapıyorum diyelim, ama sen büyük resmi görmeyip ortada çok büyük bi ahlaki sorun varmış ve onun kaynağı benmişim gibi çemkiriyosun, "çakal" diye itham ediyosun, bu tartışmadan sonra seninle zaten ortak bi görüşe varmamız imkansız takıl kafana göre.

7thBreath said:

di said:

Ben yaptigim upload'i sizin gibi cakallar somursun diye yapmiyorum.

ne bu şimdi? Zaten kendinin olmayan bişeyi sömürüyorsun sonrada üstünde hakkın olduğunu idda ediyosun. Çelişkiyi göremedin mi hala ?
Sosyal ağlarda paylaş

@7thBreath
bende onu demek istemiştim. zaten hepimiz kaçak iş yapıyoruz gelipte bu olaydan insanları suçlamak çok saçma. hani ben gidip orjinal alıyorum kimsenin hakkını yemiyorum siz yiyorsunuz diyen çıksa haklı diycem ama kimse masum değil herkes az çok film,müzik,dizi,oyun vs. indiriyordur. dünya kirlenmiş biz ne yapalım 8-)
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
mokoko 2 gün cap sadece yeni üyelere belli bir limiti geçtikten sonra kalkıyor o uygulama.
Yapılan en büyük yanlış her torrenti tlden çekmeye çalışmak, madem ki upload problemin var git arenadan veya zamundadan çek, bide al bu dosyayı koy tlye seed yap bugun için en iyi örnekler bioshock ve lost.Open trackerlarda hız sorunu yaşadıklarınıda TL den çek. Fake upload programlarını cok zor durumda kalmadıkça kullanmamaya çalışın.

ben yazı yazarken atılmış bazı msglar yukardaki msgımı boş verin siz daha p2p mantığını kavrayamamışsınız tartışmanın anlamı yok.
Sosyal ağlarda paylaş

7thbreath ve tipi insanlar yuzunden bu ulke her trackerdan teker teker banlaniyor. upload yapamiyoruz bohuee diye agliyacaginiz gecmis sayfalarda 0 download ile nasil upload edeceginizi yazdik. free trackerdan indirdiginiz dosyayi, ayni dosya olmak kaydiyla, torrentleeche upload edebiliyorsunuz. ettigini her kb size kar olarak donuyo. ama siz hala kalkip hirsizligin etigi varmis gibi abuk laflar ediyosunuz.

herkes sizin gibi zihniyete sahip olsaydi ne p2p diye bisi olurdu ne scene diye bisi olurdu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...