Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sevdiğiniz Hayvan

orc_lord

Öne çıkan mesajlar

Böcek vs türü hayvanlar , köpek gibi yalaka ( bazen de bizi kovalayan ) hayvanlar dışında her tür hayvanı severim .. aslında köpekleri de severdim ama rakıları siteye taşırken bizi bir köpek sürüsü kovaladı ve rakılar yolda kırıldı bu sebeple sevmem . Ayrıca bizim siteden ODTÜ ye ormandan gidiliyor fakat köpekler köşeye zula yapmış geçerken saldırıyolar , o yüzden de sevmiyorum yalaka pis hayvanlar ![signature][hline]"Haplo"
Sosyal ağlarda paylaş

kedileri yılanları ve sürüngen türlerini severim misal:)

edit: Oha orc şimdi gördüm mesajını tammaen zıtmışız lam:)[signature][hline]And there's a million of us just like me who react like me, burn, smell, explode like me glow like me, periodical like me and just might be a piece uranium, but they are just isotopes of me!
I'm Chemical. Yes, I'm the pure Chemical
All other isotope Chemicals can't react forever. So won't the pure Chemical please meltdown please meltdown please meltdown...

[Bu mesaj Chemical tarafından 10 Temmuz 2004 18:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Kanarya ve kedi hmm:)[signature][hline]And there's a million of us just like me who react like me, burn, smell, explode like me glow like me, periodical like me and just might be a piece uranium, but they are just isotopes of me!
I'm Chemical. Yes, I'm the pure Chemical
All other isotope Chemicals can't react forever. So won't the pure Chemical please meltdown please meltdown please meltdown...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
orc_lord, 10 Temmuz 2004 17:00 tarihinde demiş ki:
Ben kedi,yılan ve sürüngenler dışındaki tüm hayvanları seviyorum...

+1[signature][hline]_o_ _o_ _o_ _o_ _o_
...| ...|....|.....|....|
./ ./ ../ ../ ./
Tey,Tey,Teyyy..
Soldan Sağa:Paskal,Koraks,Tora Llama ve Erutan,Paticiğin Resmi,Tescilli Halaycıları
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
said:
Chemical, 10 Temmuz 2004 18:31 tarihinde demiş ki:
kedileri yılanları ve sürüngen türlerini severim misal:)

edit: Oha orc şimdi gördüm mesajını tammaen zıtmışız lam:)

eh bu konuda biraz zıtmışız :)[signature][hline]===> orc_lord <===
Buddy'nin resimlerine gider..di...
Buddy'nin resimlerine gider...
Pati Pet Açıldı!

Sosyal ağlarda paylaş

sinek soyunu sevmiyorum. böceklerin bi kısmını akreptir çiyandır falan hamamböceğindende tiksinirim

Ama Jimmy diye bişey var o benim köpeğim bayılırım ona yok böyle birşey.

Genel olarak atları, köpekleri ve yunusları çok severim.
Keşke yakınlık kurulabilse diye hayran olduğum hayvanlar ise büyük kediler. Özellikle kaplanlar.[signature][hline]I'm runnin hot I'm never cold

[Bu mesaj eradicator tarafından 11 Temmuz 2004 12:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

vallaha şu böcek ve balık gibi geri zekalı türler dışında. daha doğrusu böceklerden tiksiniyorum. balıklara karşıysa ne bir sevgim ne bir tiksintim var.
ama insanla iletişime girebilen. kendine yapılana karşıklık verebilen her hayvanı sevmek lazım. bazılarını yakından, bazılarınıysa ziyadesiyle uzak bir mesafeden.
Sosyal ağlarda paylaş

Kedi,
Sincap,
Hamster,
Halfmumi,[evde besliyorum]
Köpek,Ayı,Tilki,Kurt,Çakal,Kaplan,Aslan,Deve,
Keçi,Koyun,Sarıkız,Teke,Fil,vesaire...
Kurbaha,Yılan,Akrep,Çekirfe,Tırtıl,Kelebek,İnek,
Züraafa,Maymun,Penguen,Kartal,Doğan,Şahin,Tofaş[ehe]
...
mmm

walla liste acaip uzun olacak :) Kısa olarak;

Bir tek tarantula var sevmediğim...

Diğerlerinden korkmam zor hesap :P Severim hepsini..Tarantula hariç.[signature][hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

UYARI!:Evcil yaşayanlar için uygun değildir!
[29.04.2002-29.04.2004]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...