Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

300 milyon civarlarında güzel telefon ne var?

Dygrogrand

Öne çıkan mesajlar

Niye? Ben bu ara almayı düşünüyorum, özellikleri iyi, fiyatı da çok düşük. Sen neden beğenmedin?
Bir de şarjı nasıl? Benim için en önemli kısmı şarjının çabuk bitmemesi aslında; yani şöyle ki, iki-üç ay önce aldığım sony kışın bana 4-5 gün giderken, artık birinci günü tamamlayamadan ölüyor besin yetmezliğinden.

said:
Halfmumi, 01 May 2003 23:12 tarihinde demiş ki:
aman! diyim ben aldım şimdi booool bolll küfür ediyorum yapımcılarına...

MOTOROLA c336 ALMA!
Sosyal ağlarda paylaş

nokya 3510 umdan memnunum, elime göre tam ayrıca polyphonic melodilerde aşmış oluyor :)

sanırım 280 milyon civarı.. istersen bi 80 milyon fazlasına da renkli ekranını alabilirsin ama bence alma. 4096 renk var kötü gözüküyor aydınlık yerlerde..[hline]"Do you cling to the past, or can you see through the pain?"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Thalion, 02 May 2003 13:39 tarihinde demiş ki:
Siemens C45
gprs vs. vs. herşeyi var, küçük hafif vs. son sorduğumda 300 milyondu[hline] MCP | MCSE | CCNA
--------------------------------------
Haradrim lvl50 Warden RR5+ [R.I.P]
Rnz lvl50 Skald RR5+ [R.I.P]
Ezzz lvl42 Runemaster [R.I.P]
Currently in Progress Cleric Celine
Excalibur | Albion / EU

siemens C55 255 milyon yarın alıyorum adamların elinde telefon kalmamış ehuhe :) gprs de var 3 saatlik ses kayıt özelliği de var :)[hline]Isn't it funny? Let's try something else...

Sosyal ağlarda paylaş

nokia 6100 al diyesim geliyor ama fiyatlar yakın bile değil istediğin ile

1,5-2 ay önce aldım 1 milyardı, şimdik 750 falan olmuş duyduğuma göre

renkli ekran, küçük, hafif, titreşimli, polyphonic, gprs var, şarj çok kullanan biri için bile en az 2-3 gün gidiyor, yeni titanium bataryası var vs..

6100 güzel, kullanıcısı olarak tavsiye ederim[hline]Erkek adamın çarşıyla, pazarla işi olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mephisto_, 02 May 2003 22:04 tarihinde demiş ki:
nokia 6100 al diyesim geliyor ama fiyatlar yakın bile değil istediğin ile

1,5-2 ay önce aldım 1 milyardı, şimdik 750 falan olmuş duyduğuma göre

renkli ekran, küçük, hafif, titreşimli, polyphonic, gprs var, şarj çok kullanan biri için bile en az 2-3 gün gidiyor, yeni titanium bataryası var vs..

6100 güzel, kullanıcısı olarak tavsiye ederim[hline]Erkek adamın çarşıyla, pazarla işi olmaz
+1[hline]ERKEK ADAM RENKLI TAKIM TUTMAZ
FENERLI OLMAK AYIP DEGIL YETERKI CAKTIRMA
BESIKTAS
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...