Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sanatci / album / parca adi

di

Öne çıkan mesajlar

Selamlar,

Hem bir proje hem de kisisel kullanim icin bu sekilde genis bir veritabani olusturmaya ihtiyacim var.

Bu sekilde bilgilere kolayca ulasabilecegim, zilyon tane yere tiklatmadan veriyi liste olarak alabilecegim adresler biliyor musunuz acep ?

Istedigim sanatciyi / albumu / parcayi google'da ben parca adini bilip arattiktan sonra bir onemi kalmiyor. O yuzden liste olarak ya da bazi linkleri takip ederek ulasabilmem onem arz ediyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Siteler pek isime yaramadi.

Soyle anlatayim;

Bir sanatci listesine, sanatci listesinden bu kisilerin cikardiklari albumlerin adlarina ve yine bu album adlarindan da album icerisindeki sarkilara ulasabilmek istiyorum.

Verileri otomatik bir script ile cekecegimden ve veritabani olusturacagimdan tek tek arama yaparak ugrasacagim bir sistem isime yaramiyor.

Freedb'ye bakiniyorum ama adamlarin veritabani diye verdigi arsivde 3 milyon dosya var. Nasil kullanacagimi cozemedim pek =P
Sosyal ağlarda paylaş

Su freedb olayini cozdum sanirim. Hatta db'yi extract et dedim ama 2 saat falan diyor =)

Turkce audio CD takinca parca adlarini getirebiliyo muydu winamp falan ? Hic hatirliyo musunuz ? Getiriyosa turkceler de icinde var diyecegim, ondan soruyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...