Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Driv3r ve Prince of Persia 2

Abus

Öne çıkan mesajlar

Driv3r bugün PS2 de oynadım araç kontrolü çok kasıyo bence iyi yapamamışlar (Gamepad'de oynadığımıda göz önüne alarak sölüyorum).Ve GTA3 bence çok daha iyi Driv3r'dan.

Prince of Persia 2 Almanyada çıkmış kuzenim oynamış oda bir daha iyi diyo.İkincisi karanlık ortamlarda geçiyor dedi bana.Böle yani.[signature][hline]Abus

Bir Fare Kapanına Fareleri Öldürmemesi Gerektiğini Anlatamassın
Sosyal ağlarda paylaş

En fazla betasını oynamıştır POP 2 nin :) Keklenmiş olman muhtemel. O kadarını bende biliyorum çünkü ön incelemelerini okudum (ve açıkçası çok ümitliyim. Müzikleri aynı adam yaparsa mükemmel olacak derim :))
Driver 3 ise (Ne bu DRIV3R kardeşim?) pek iyi değil deniliyor ama bilemiyorum. Zaten kopyası 10 CD gibi bir şey dediler :)[signature][hline]Ne hasta bekler sabahı,Ne taze ölüyü mezar, Ne de şeytan bir günahı,Seni beklediğim kadar.
Geçti, istemem gelmeni,Yokluğunda buldum seni; Bırak vehmimde gölgeni, Gelme, artık neye yarar?..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 17 Temmuz 2004 02:36 tarihinde demiş ki:
prince of persia 2 çıkalı seneler oldu :)

POP SOT 2 yazsakda olmayacakki kardeşim yaa. 2yi bitireli çok oldu zaten :) Biz POP 2 ver. 2 falan diyelim olmazsa :D[signature][hline]Ne hasta bekler sabahı,Ne taze ölüyü mezar, Ne de şeytan bir günahı,Seni beklediğim kadar.
Geçti, istemem gelmeni,Yokluğunda buldum seni; Bırak vehmimde gölgeni, Gelme, artık neye yarar?..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...