Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KanalD'deki yeni yarışma Düello

dooman

Öne çıkan mesajlar

Türkiye'de yayınlanan bence en güzel yarışma olmuş. İlk başta sıradan bir şekilde sunucu 3 yarışmacıya soru soruyor fakat bunlardan bir tanesi ilk önce yanıtını veriyor fakat sadece seyirciler görüyor ve diğer yarışmacılara soru hakkında yorum yapıyor. İster doğru cevabı söylüyor isterse onları kandırmaya çalışıyor yanlış yapsınlar diye. Bir keresinde LOTR'nin yönetmenini sormuştu. şıklar: a peter jackson b wolfgang petersen c steven spielberg d mel gibson . Adamın biri peter jackson diye bildi sonra diğerlerine bu filmin yönetmeni wolfgang petersen diye anlatmaya başladı. Hatta peter jackson için olan bahanesi jackson kardeşlerin en büyüğü olduğu ve şarkıcıkla uğraştığıydı. Zaten o anda çok feci koptum ve üstüne üstlük yanındaki kız fena halde yedi numarayı wolfgang petersen dedi. Bence çok ilginç olmuş yarışma herkese tavsiye ederim...
Sosyal ağlarda paylaş

iyide diger yarısmacılar dogal olarak kandırmaya çalışmıyor mu?

yani onların dediklerine direk kulak tıkayıp allah ne verdiyse kendi cevabını yapıştırmıyor mu soruyu cevap veren kişi?

ben işin mantıgını pek anlayamadım :)[signature][hline]Bestiae sumus, ut non bestiae simus...
HTTP_PRECONDITION_FAILED:
The precondition on the request for the URL failed positive evaluation.
Sosyal ağlarda paylaş

hoca o yarışmayı bulan adamı tebrik etmek lazım. o yarışmanın finali gibi bişi görmedim ben hiç :)

bilmeyenler icin kısaca anlatıyım. iki kişinin ortak parası var diyelim. 10 milyar. Şİmdi iki kişi de aynı anda bir karar veriyor. Her ikisi de yarı-yarıya derlerse 5-5 paylaşıyorlar. Herhangi biri iki misli digeri yarı-yarıya derse, iki misli diyen 20 milyar alıyor, digeri 0. Her ikisi de iki misli derse ikisi de hiçbirşey alamıyor..

Şimdi normalde "mantıken" herkesin iki misli demesi lazım ve kazanılan paranın kanala kalması lazım..
Nedenine gelince sizin verebileceginiz en iyi cevap her zaman "iki-misli", karsıdaki adam ne derse desin..

Dolayısıyka kimse bişi kazanamaz adam gibi o yarışmada, eger herkes "mantıklı" cevap verirse..
Sosyal ağlarda paylaş

dünkü doktor abla ve kitabevci abi gibileri çıkmadıkça bence kimse bir şey kazanamaz. ya da bir kişi kazanır diğeri bozulur

bana pek heyecanlı gelmedi yarışma pek bir olayı yoktu gibi geldi daha fazla seçenek olabilirdi finalde. ayrıca baştaki sorular da iyi değildi. bu arada illa ki yanıltmaya çalışman diye bir durum yok kedicim. doğruyu söyleyip de yalan söylüyor gibi yapabilirsin[signature][hline](^-.-^)
Sosyal ağlarda paylaş

Valla heyecan içinde izledik yarışmayı. Çokda sevindim sonunda. (Kitapevci bizim arakadaş oluyorda :) O vesile ile izlemiş oldum yarışmayı)Cidden çok ilginç arışmatydı. Yalnız diğer adam oldukça saftı ne derlerse kand. ehuhehaha. Koptuk seyrederken.[signature][hline]Ne hasta bekler sabahı,Ne taze ölüyü mezar, Ne de şeytan bir günahı,Seni beklediğim kadar.
Geçti, istemem gelmeni,Yokluğunda buldum seni; Bırak vehmimde gölgeni, Gelme, artık neye yarar?..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...