Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pitbul almak istiyorum ama...

Thealon

Öne çıkan mesajlar

silth abi sen almak istemiyorsun ama gene de normal değilsin be :)[signature][hline]
Boş bir kağıt bir kalem bir de silgi..
Kağıt ömür demek,kalemle silgi ise benim hayatımı sen yazarsın sen silersin demek..
Sen neyi yazarsan güzel, sen neyi silersen güzel.
İstediğin gibi yaşat,istediğin gibi öldür
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BonePART, 14 Temmuz 2004 22:53 tarihinde demiş ki:
cidden iyi sadık zeki ve super bi hayvan istiyo musun
sivas kangal al
hocamın var bi tane dişi sivas kangalı.
baya bi iri.
bütün gün yatıyo yaz nedeniyle ama yattığı yerde bile tetikte, biri gelince havayı kokluyo, bi gözü direk gelenin üstünde.gayet güven verici + sakin uyumlu canayakın bi hayvan.
takdir ediorum o köpeği :)[signature][hline]Şuutoooo !!!...
Sosyal ağlarda paylaş

katil hayvan yoktur . nasil yetistirirsen oyle olur . en iyi katil olmasininda nedeni hayvanda boyun diye bir sey yok , cok guclu cene ve bacaklar ufacik vucud. bir kopek ciftligine gitmek nasip olursa bir pitbulldan sov isteyin. 4 metreye kadar sicriyor serefsiz hayvan .kangalda bahcede surda burda beslenecek bir hayvan degildir . tasmaya vurulan pek cok safkan kangal yemekten kesilip kendine ariza verir . o hayvana kocaman bir ciflik arazisi olacak birakcan gezecek tozacak . bir de sabahlari bir ise yaramayan bir kopek aksamlari yasiyor it . [signature][hline]You must be silent in front of my famous presence .

[Bu mesaj huun tarafından 14 Temmuz 2004 23:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

karni tokken saldiran bir hayvan goster bana . ciflesme ve yavrulama zamanlari haric . karni tok aslanin bile suratina tekme atiyorsun gidiyor baska yere .

bunun disinda kopek dedigin hayvanida her hayvanla karsilastirma . karakteristik ozellikleri var di mi? onune gelene saldiran bir kopek ne duydum ne gordum . kuduzsa baska .bunun disinda egitlebilecek kadar beyne sahip olupta ehlilestirilemeyen tek hayvan yaban kedisi diye biliyorum . [signature][hline]You must be silent in front of my famous presence .

[Bu mesaj huun tarafından 14 Temmuz 2004 23:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya kazma kurek yorumlar yapiliyor..

karde$im pitbull canavar filan deilki oda bir kopek sen gidip kopegi dovusturursen ne biliyim kafasina torba takip karanlik odada tavana asip asili sekilde bekletirsen surekli doversen veya saldirgan olmasi icin yanan koz'e bastirtirsan pitbull deil terrier'bile adam yer sunu unutmayinki bir kopek'in sahibi nasil bir kisilige sahipse kopekde o kisiligi alir.Ben 3,5 senedir pitbull besliyorum ve suanda istanbulda oturuyorum antalyada otururken evde bide terrier kopegim vardi ikisi anlasiyorlardi.Pitbull her zaman sahibine sadik kopektir sahibinin emirlerini olum pahasina oLsun yapar. tabi gidipte 150 milyonluk cakma pitbull almicaksin Scr'li alicaksin.Simdi ordan bir iki kisi atlicak laboratuvar kopeklerine Scr'mi olur ? diye olur abicim dicem onlara :)

Dostum sana tavsiyem daha once pitbull vs.. bu tur bi kopek beslemediysen eger hic bulasma sonucta bu hayvanlari iyi egitemezsen oyun oynarken filan elini filan kaptirabilirsin pitbull tamamen iyi bir egitim ister.[signature][hline]live for..
Sosyal ağlarda paylaş

Dostum bide gunde 3 kez cikarcaksin pitbull diger kopekler gibi deil surekli antreman yaptircaksin eger 11 ay'a kadar duzenli antreman yaptirirsan 11'i ayda bir arabayi bosa alip kopegine gogusten tasma takip arabaya baglicaksin ve kopeginin onune gecip arabayi cektirceksin vs.. :) bir cok seyler var eger tabi saglam bir kopek olmasini istiyorsan.[signature][hline]live for..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
capul, 14 Temmuz 2004 01:35 tarihinde demiş ki:
Birader sorunlu musunuz neymiş öle pitbul mitbul...Zati genelde öle köpek alanlar kendini farkettirmek isteyen tek başına eziklik yaşayan tiplerdir (kimse alınmasınnn)...

esek gibi kopek istiyorum davar gibi kopek istiyorum seklinde konusanlari gorunce benim de fikrim bu oluyor.[signature][hline].~:&:* Let the sunshine in *:&:~.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...