Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dark New Age&War Classic

Darqainu

Öne çıkan mesajlar

melaba ben doom/gothic/senfonik metal flm dinniodum ama bu türlerde sadı beni tavsiye edebilceeniz gruplar war mı?biraz da progresif solerseniz ii olur..[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Aynı senden önceki 20 kişinin düşündüğü gibi onun özel kişisi sen olacaksın, tabi tabii...

Sosyal ağlarda paylaş

şimdi doom,gotic,symphonic ve prograsive i birleşiren gruplarmı istiosun tek tek mi?[signature][hline]Bu sayfadaki içerik, benim kişisel görüşlerimi belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.

[Bu mesaj Natural_Jedi tarafından 15 Temmuz 2004 14:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ohah bu ne yaws? okadar şey yazdım hepsi rakam olarak çıktı!!??
ben dark new age/war classic/progresife sardım doom ve gothic'ten soora o yüzden biraz bu türlerden grup tavsiyesi alcaktım sizden..[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Aynı senden önceki 20 kişinin düşündüğü gibi onun özel kişisi sen olacaksın, tabi tabii...

Sosyal ağlarda paylaş

ya ben doom gothic ve senfonik ztn dinniorum hatta arşivi biara satılıa çıkarmıştım pazar alanında 1 yıl önce falan..şimdi progresife-war classice ve dark new age'e sardım bu türlere ait grup tavsiyelerinizi istiodum :)[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...