Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yavru Siyam Kedisi

DiaBLeSSe

Öne çıkan mesajlar

Alexi istanbuldayım.
Ya cins olmasa sürüyle sokakta var tüm kedilerim sokaktan oldu zaten, ama maalesef biri kan kanserinden öldü diğeri ise mart ayında kız peşine düştü. 3 üncü kedi ise aslında Thalionunda ama o gidince iki ay bende kaldı... Ama benim deil onun du artı o zamanlar kedi bakıcak durumum yoktu Thaliona geri gönderdim.
Ben her zaman tapmışımdır Siyamlara o yüsden işte.[signature][hline]In sorrow nights i am the source of your hopeless fears...I am the Dark Unicorn...
http://www.istanbulakademisi.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Qui, 09 Temmuz 2004 20:44 tarihinde demiş ki:
Yoksa hayvan satın almaya kesinlikle karşıyım.

Evet, ayrıca saçma.
Benim eski kedim (çalındı =() Simba mesela, annemin arkadaşının kedisi yavrulamıştı.
Iran Şinşilaydı kedicik.Ehe ay çiçeği rica etmişti bir kaç tane öyle yani.
Yoksa pet satın almak kadar mantıksız birşey olamaz.[signature][hline]- Pardon, siz aşık mısınız?
- Hayır, biz Lathander'e tapıyoruz.
- Anlamadım?
- Yanlış oldu galiba.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
edi, 09 Temmuz 2004 20:44 tarihinde demiş ki:
turkiye'ye hayvan sokmak vs konusundaki kurallari bilmiyorum

Deklare ediyorsun galiba çıkarken. Uygun taşıma çantasına koyman gerekiyor. Senden alıyorlar, sonra inince geri veriyorlar. Cins konusunda bir sınırlama varsa bilemiyorum.[signature][hline]God created the earth in six days, on the seventh he rendered.
@ui ICQ UIN: 1957744 MSN Messenger: [email protected]
ek$i | DevianArt | Eve-Online | K.O.C.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya diab, benim bir arkadaş var.
Onun siyamı vardı erkek, ama kedi dengesizdi biraz.
Yani ciddi açıdan ruh hastasıydı biraz.
Ama problem değil yavrularına geçmez herhalde =).
Sanırım beraber yaşadığı hatun sorun çıkardığı için birine vermişti kediyi, bir soruşturayim.[signature][hline]- Pardon, siz aşık mısınız?
- Hayır, biz Lathander'e tapıyoruz.
- Anlamadım?
- Yanlış oldu galiba.
Sosyal ağlarda paylaş

turkiye'ye gelecegim, ozel isler sebebiyle, agustos ortasinda, bi yokliim ben su kedi isini, kimlik karti neyin olmasi gerekiyomus hayvanin ole dedi simdi az once bi arkadas, bi de profesorle de konusayim bakayim :)[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.
Sosyal ağlarda paylaş

evet saglik karnesi, ayni zamanda iste dogum tarihini falan da yaziyor o yuzden burdaki adi kimlik ondan oyle cevirmistim :)
dedigim gibi bi kasiyayim ben bu kedi konusunu :)
bi de ben kediyi getirdigimde mutlaka alacaksiniz deil mi efenim, ayni kediyle bi de geri gitmek olmasin[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...