Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sabri icin 6 milyon euro o.O

sigisMoNd

Öne çıkan mesajlar

Achtel said:

Belirli bir argüman ortaya koyan insana verilebilen cevabın AHAHAHA olabilmesi de ayrıca acıklı bir durum aslında ama yapabilicek bişey yok tabi.
-Sabri iyi futbolcu işte istatistikler.
-AHAHAHAHA
-x tane takım,y tane milli takım teknik direktörü banko oynattı bu adamı
-AHAHAHAAHA
-E tamam problemleri vardı hakemle rakiple çok didişiyordu bu performansını düşürüyordu artık aştı bunları.
-AHAHAHAHA
gidiyor böyle

Yok yok.. Umutsuz. Sabri bir gülmece ikonuyken daha değerliydi sanırım. İnanışa ters herşey gibi bu konuda da fikrisabit değiştirilemez.

Baksana son görüş: sabri aslında bir hiçtir rijkard onu şimdi gördüğümüz şeye dönüştürdü. Hatta rijkarddan ayrılırsa PUF diye balkabağına dönüşecek...
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu herşeyi anlarımda Sabri'nin defansif yönünü övüyorsunuz ya inanamıyorum şaka gibi.İddia ediyorum Türkiye'de arkasına en çok adam kaçıran bek Sabri'dir.Ofansif yönü de cacıktır.Abuk subuk ortalarıyla taraftarına saç baş yoldurmuştur.İstikrarsızdır.3 maç iyi oynadı diye Türkiye'nin en iyi 10 topçusundan biri yapmışsınız.Sabri en iyi 10'daysa Deli İbo ilk 5'e girer o zaman.
Sosyal ağlarda paylaş

Kusura bakma ama kimseye yalan borcum yok.Sen hergün giriyorsun diye bende mi girmek zorundayım?Burada bunun savunmasını yapacak değilim.Lütfen olayı kişiselleştirmeyin.Ben kendi görüşümü yazdım aksini iddia edebilir ya da görüşümü beğenmeyebilirsiniz.Sabri 3 maç iyi oynadı diye ilah yapılmış.Geçmişi biraz hatırlatmak istedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Harbi adamın agzından size ne :)Zaten böyle konular hep Sabri lovers vs sabri haters durumuna dönüyor bir süre sonra.Herkeste bi Sabri'ye sahip çıkma arzusu var niyeyse..
7 senedir saha içinde heyecanlanmamayı ve daha bir sürü şeyi öğrenemeyen bir adamdan bahsediyoruz.Asın,kesin demiyorum ama bu adamın Gs'lik topçu olmadığı 10kmden belli oluyor arkadas..3-5 maç iyi oynadı diye gazlamaya dünden razısınız yani.Bu adamın 7 senedir takımda kalabiliyor olması,acaba teknik direktörlerin bir bildiğinin olmasından dolayı mı,yoksa special thanks to cemaat mi? Şu adam için birbirini yemeye hazır olan gslilere yazıktır abi
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de cemaatçi olurum beni de alıp Galatasaray ve milli takımda banko oynatıp dünyanın parasını vericekseniz. Bişey yazıyosanız azıcık mantıklı olsun.
Yani sizin gibiler yüzünden ban yiyoruz sonra. Gerçeği yazıyorsun hakaret diye banlıyorlar yapcak bişey yok...

Şunun cevabını verebilen varsa konuşsun geri kalan da otursun çocuk gibi ağlamaya devam etsin...
"Hayatın herhangi bir noktasında Sabri'nin futbolda yakaladığı başarının yarısına ulaştın mı?"

Birde ortada Sabri lover falan yok Sabri haterlar ve olaya objektif bakabilenler var.
Sosyal ağlarda paylaş

Eyvallah iyi hoş söylemişsin de, kendi adıma Sabri'den yada bir başka futbolcudan nefret etmemi gerektirecek bir sebep yok.Sadece futbolcu hakkındaki görüşlerimi dile getirdim.Diğer arkadaşlarda öyle yapmışlar.Kimseye küfür edip banlanmana gerek yok.Ne kadar anlamsız bulsak da farklı fikirlerede saygı duymalıyız diye düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla birisi çıkıp da milyon dolarların döndüğü bir endüstride profesyonel bir futbolcunun din vs gibi bir sebeple oynadığını söyleyince ve bunu sanki "Gerçek bu oolm sizin haberiniz yok tarzında" yazınca insan hakkaten sinirleniyor yani nasıl bu kadar dar görüşlü insanlarla aynı platformu paylaşıyorum diye.
Adam bok atmak için o kadar şartlanmış ki bu kadar saçma sapan argümanlara bile sığınıcak durumda...

Sabri gerçekten zekası kısıtlı bi futbolcu bir de bunu hakemle falan uğraşmak için harcayınca rezil bir durum çıkıyordu ortaya (Hakeme itiraz ederken rakibini kaçırma gibi)...
Ama diğer taraftan bakınca -at gözlükleriyle bakanlar göremiyor- Sabri ligdeki en hızlı bek oyuncularından biri,birebirde adam geçebiliyor,hücuma gerçekten katkı sağlayabiliyor. Defansif yönünde de eğer kafası maçtaysa gerçekten iyi kademeye giriyor adamını kolay kolay bırakmıyor elinden geldiği kadar mücadele ediyor.

Lincoln gibi sahada gezip 3 maçta 1 tane şık hareket yapıp gol atıcak adamın fanboyu olucağıma gelir burda Sabri gibi Mehmet Topal gibi futbolcuların hakkını savunurum daha iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar aynı fikirleri paylaşmayabiliriz ama maalesef dikkatimi çeken şu ki her tartışma konusu kişisel didişmeye dönüşüyor.Birbirimizi tanımasakta sonuçta burada ortak bir alanı paylaşıyoruz.Bunu da göz önünde bulundurarak birbirimizi kıracak hareketlerden kaçınalım.Konu bir futbolcunun iyi yada kötü olmasıysa, bunu tartışalım.Birbirimize laf sokarak bir yere varamayız.
Sosyal ağlarda paylaş

Tamam işte Serkan ile Sabri aynı şeyin laciverti adamlar zaten, defansta çatır çatır çalım yerler ve yerlerini kaybederler, ama hızları sayesinde döner adamın karşısına tekrar dikilirler.
Ancak hücumda dağa taşa orta yaparlar, top kaptırırlar takımı kontrada yakalatırlar veya fezaya şut çeker hücumu harcarlar, yıllar önce birbirlerini kaybetmiş çift yumurta ikizleri bile olabilirler yani, Sabri 1 sene beklemiş annesinin karnında ama çıkmamak için diretmiş lol

Bu sene Sabri mental anlamda mesafe katetmeye, Rijkaard'ın sözünü dinleyerek biraz düzelmeye çalışıyor. Bu güzel bişey ama biranda ilah yapıp ilk 10 topçu arasına sokmak falan saçma oluyor.
Yarın birgün Sabri dışarı giderse veya Rijkaard evine giderse, yine eski haline döner, demedi deme İbrahim.
Sosyal ağlarda paylaş

İşte eksik ve yanlış düşündüğünüz şey burda devreye giriyor. Hasan Şaş'ı abi olarak görüp büyüyen bir adamdan bahsediyoruz. Sabri'deki yükselişin -bence- asıl sebebi rijkaard'dan çok Hasan'ın gidişidir.
Serkan malesef Sabri'nin ayarında bir futbolcu değil. Serkan da iyi futbolcuydu evet ama Sabri daha hızlı olmasıyla beraber daha da yetenekli. -evet evet AHAHAHA vs-
Bakın şimdi ben şansa inanmam Sabri'nin zamanında bütün sahayı katedip attığı bir gol var. Kariyerindeki en güzel hareketi de odur zaten. Ama bunu yapabiliyor yani o hareketlerin üzerine aşırtma bir vuruşla kaleciyi avlıyabilicek yeteneğe de sahip.
Sabri beyinden kaybediyor,tek yapması gereken basit oynamayı öğrenmek, kendini bu konuda biraz geliştirir azıcık da ortalarını geliştirirse -ki bu sezon ciddi gelişme var- çok şey değişicektir kariyerinde...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...