Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Awakenings (1990)(Robert De Niro,Robin Williams)

Abus

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar bu filmi bence herkes izlemeli.Ben bir arkadaşımdan alıp izlemiştim VCD idi.Eminimki filim favori filimleriniz arasında yerini alır.Ayrıntılar için bakıcağınız adres tabiki

http://www.imdb.com[signature][hline]Abus

Bir Fare Kapanına Fareleri Öldürmemesi Gerektiğini Anlatamassın
Sosyal ağlarda paylaş

akademinin, şu filmdeki oyunculuğa, özellikle de robert'e ödül vermemesi hayvanlığın dik alasıdır. robert de niro her filminde güzel gelir, hoştur da, ama yani bu filmde "oha be rabırt, naaptın sen?" dedirtir. robin'i de unutmamak gerekir gerçi. o kadar kakari kukuru filminin yanında, bu "icabında ağlatırız da hacı, naeeberr!?" mesajını derinden vermektedir.

yeabbea diyor ve 10 üzerinden 10 veriyoruz.

[Bu mesaj BombaciMulayim tarafından 15 Temmuz 2004 03:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bombaci Mulayim kardeş asıl sölemek istediklerimi ne kadar güzel kelimelerle ifade etmişsin saygı duyarım bir robert bir robin bir de sen ee batman olmazsa olmaz.[signature][hline]Abus

Bir Fare Kapanına Fareleri Öldürmemesi Gerektiğini Anlatamassın
Sosyal ağlarda paylaş

filmi idrak edemeyenler için:

atvde görmüş olabilirsiniz, uyanış diye çevrilmiştir. bi de asıl adı sanırım awakenings'dir, the yoktur. robin bir doktordur filmde ve sanırım film 70'li 80'li yıllarda geçmektedir veya çok sallıyorum. bu robinin baktığı tipler, çok ucubik bir uyku hastalığına yakalanmış ve neredeyse birinci dünya savaşından beri uyuyan tiplerdir. robin bunları uyandıran bir ilaç bulur filan, ilk uyanan rabırt olur, sonra diğerleri de uyanır. ama tabi hepsi kendini eski kendi bilmektedir. rabırt 10 yaşındaki çocuktur ama aşık filan da olur bacaksız uyandığında. güzel yerleri vardır filmin ama öyle bir sonla biter, ki allah belasını versindir. hüngür hüngür..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...