Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[Genel] - MMORPG server

Sinank

Öne çıkan mesajlar

O paralı olmadı mı yaa? Bu ay olacak diye biliyordum. Güzel ama gidici işte. Ağustos başında paralı yaparlar herhalde.[signature][hline]Ne hasta bekler sabahı,Ne taze ölüyü mezar, Ne de şeytan bir günahı,Seni beklediğim kadar.
Geçti, istemem gelmeni,Yokluğunda buldum seni; Bırak vehmimde gölgeni, Gelme, artık neye yarar?..
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.mmorpg.com/discussion.cfm/setstart/101/loadthread/3931/loadforum/51/loadclass/35 Mmorpg.com un forumlarinda açilmis bi topic bu. Su an mevcut olan free mmo larin bi cogu burda var. Hatta ragnarokun bedava serverlari oldugu ama forumlarda konusulmasinin yasak oldugundanda bahsediliyor.[signature][hline]Even a Jedi could LD.
Sosyal ağlarda paylaş

Beleş ama paralı oldu olacak moddaydı o. Haa arama motorlarına free MMORPG falan yazarsan bulursun bir çok. Hatta dur bir yerlerde adresler okumuştum. Bulursam editleyip yazarım. Cronous Buraya da bir bak
[signature][hline]Ne hasta bekler sabahı,Ne taze ölüyü mezar, Ne de şeytan bir günahı,Seni beklediğim kadar.
Geçti, istemem gelmeni,Yokluğunda buldum seni; Bırak vehmimde gölgeni, Gelme, artık neye yarar?..

[Bu mesaj Solufain tarafından 14 Temmuz 2004 18:07 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...