Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vasıfsız yönetici gördüm sanki..

Nessarien

Öne çıkan mesajlar

evet alışsan iyi olur burası paticik burda demokrasi yok

konudısında demokrasiyi tartısırken bizim yeterince demokratik olmadıgını dusundugumuz bir gorusun aslında demokratik oldugunu savunan,"sen kimsin lan git 2 kitap oku ya da kapa ceneni konusmaya hakkın yok" diyen kisiler var,postlar silinmedi duruyor hala ac bak istersen
Sosyal ağlarda paylaş

ZaugnaKhaldun said:

Her zaman denildiği gibi, bu gibi sorunları oturup publice taşımak yerine adminlerden birine iletirseniz hem sorununuzla daha düzgün bir şekilde ilgilenilir; hem de boşu boşuna ne kimseyi itham altında bırakmış, ne de forumda gereksiz bir tartışma başlatmış olursunuz.

Ihh ıhh birşey değişmiyor. Böyle konuları oturup paylaşıp herkesin gözü önünde net şekilde konuşmak gerekli.

Burada adam kayırma devam ediyor. Bazı adamlar bazı lafları diyince birşey olmuyor fakat biz diyince günah keçisi oluyoruz. Bu yönetim değil. Bu kadar vasıfsızlık, utanmazlık olmaz. İnsanların gözünün içine baka baka ayrım yapılıyor ve kimse ses çıkarmıyor. Sizlerde ses çıkarmamaya devam ederseniz birgün aynı şeyi sizlerde yaşarsınız.

Ha bu yöneticiler ile babthekenk olan tipler gelip burada yardakçılık yapabilir ''yoo burası çok iyi hiç öyle şey olmuyor diyebilir'' eee onuda ayırt etmek çok zor değil be (:
Sosyal ağlarda paylaş

Nessarien said:

ZaugnaKhaldun said:

Her zaman denildiği gibi, bu gibi sorunları oturup publice taşımak yerine adminlerden birine iletirseniz hem sorununuzla daha düzgün bir şekilde ilgilenilir; hem de boşu boşuna ne kimseyi itham altında bırakmış, ne de forumda gereksiz bir tartışma başlatmış olursunuz.

Ihh ıhh birşey değişmiyor. Böyle konuları oturup paylaşıp herkesin gözü önünde net şekilde konuşmak gerekli.

Burada adam kayırma devam ediyor. Bazı adamlar bazı lafları diyince birşey olmuyor fakat biz diyince günah keçisi oluyoruz. Bu yönetim değil. Bu kadar vasıfsızlık, utanmazlık olmaz. İnsanların gözünün içine baka baka ayrım yapılıyor ve kimse ses çıkarmıyor. Sizlerde ses çıkarmamaya devam ederseniz birgün aynı şeyi sizlerde yaşarsınız.

Ha bu yöneticiler ile babthekenk olan tipler gelip burada yardakçılık yapabilir ''yoo burası çok iyi hiç öyle şey olmuyor diyebilir'' eee onuda ayırt etmek çok zor değil be (:

haklısın,haklı oldugun icin cezalandırılacaksın lol
Sosyal ağlarda paylaş

Nessarien said:

Forum bunlardan arındırılacak mı yoksa bu yeni bir moda mı ? Sivilceli veletlerin bak yetkim var yakarım seni tarzı postlarını görmek hoş olmuyor, çocuksu ve basit.

forum ağlama duvarına dönmüş

abi siz hakkınızı aramayı bilmiyosunuz ki ben daha seni tanımıyorum bile nasıl senin dediklerine inanabilirim? belki banın yeni açıldı da geldin açtın bu topiki, ima etmek yerine isim verin link verin bu nedir anlamıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Nessarien, söylenecek şey, burada yöneticilik gönüllülük prensibiyle yapılıyor. Bir iş, bir zorunluluk yok. O yüzden de bu yönetim kısmına çok kafa takmamak lazım. En son hatırlarım 1 sene önceydi, baya takmıştım senin gibi, bir yöneticinin futbol forumundaki küfürü neticesi ceza almamasına. Ben ve benzer düşüncedeki 20 kişi banlandı. Bence sende yol yakınken dön :D. Burada işler, böyle işler. Sonra da şey derler, beğenmiyosan git. O da ayrı bir çözümdür. Saygı duyarım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...