Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Slipknot Vol. 3: (The Subliminal Verses) coming May 25th

arcane

Öne çıkan mesajlar

korsan olarak satılıyo akmarın arka girişinin o civarda. stand açan bi adam var o nerdeyse tüm metal albumlerini fln satıo.

2 tane slow şarkısı var ki limp bizkitimsi olmuş hiç beğenmedim ama dierleri hoşuma gitti.[signature][hline]Gitar Azmanı
------------
Pascal, 25 Mayıs 2004 01:30'da demiş ki:
Ya ciddi ciddi biriylee kavga etmek istiyorum. Olmadı kırmızı ışıkta bekleyip camı açık taksi şöförlerine tokat atacam...
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
limp bizkit böle bi albüm yapsın NY şapkası alıp onla gezicem lol

albümü bayadır dinliyorum
hit şarkı potansiyeli az olmasına rağmen acaip dinlenileybıl bi albüm
ritim ve baterisel ahenk yakalanmış çoğu şarkıda.[signature][hline]15...14...13....................3...2...1...Yanıtla
Sosyal ağlarda paylaş

İlk dinledigim 3-4 gün bu topicdede yazdıgım gibi begenmedım. Hatta hala Iowa ve Slipknot albumlerıne gore begendıgımı soylıyemem ama sureklı dınledıkce ozellıkle
*Opium of the people
*Vermilion
*Before I forget

gibi şarkıların guzel olduguna kanaat getırdım :)[signature][hline] The Truth is out There

Sosyal ağlarda paylaş

bu arada ekliyeyim bu albümün üstünde "parental advisory.." etiketi yok.bi çok insan bunu kötü yorumladı ancak bence iyi bişey, derdini anlatabildikten sonra seçtiğin yolun kulağa hoş gelmesi yeterli.[signature][hline]15...14...13....................3...2...1...Yanıtla
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
böyle hasta bi albüm olamaz, günlerdir durmadan dinliyorum.evde minibüste arabada derste
birkaç saat sonra başım ağrıyor ama o bile dinlememe engel olamıyor.
dinlemeyi bıraktığım anlarda bile kafamda çınlıo riffler, sözler..
sanırım horibıl bi maggot oldum.[signature][hline]Şuutoooo !!!...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...