Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Slipknot Vol. 3: (The Subliminal Verses) coming May 25th

arcane

Öne çıkan mesajlar

slipknot ın ünlü olması albümle bağdaşmayan birşey çünkü ozzfest de ünlü oldular, slipknot albümünden klip te sonra çekildi ki wait and bleed e piyasaya ulaşma çabası demek saçma olur left behind gibi bir klip dururken

slipknot ın herşeyi selftitled albümüdür, festivallerin kapsını açan, insanları gruba hasta yapan da o albümdür.o albümdeki yeri gelince psikopatlaşan, nefretle harmanlanmış sözlerdir, herşeyidir.

deamon bence sen piyasa bilmemneyle feci kafayı bozmuşsun, şahsen slipknot ı artık ne kadar coşturduğuyla ölçüyorum, sana da öyle yapmanı tavsiye ederim daha çok zevk alırsın dinlediğin müzikten.
Sosyal ağlarda paylaş

Şahsen "Slipknot" Albumu cok daha iyi bir album bence.

Benim icin unutulmaz sarkıların basında gelen Spit It Out gibi bir şarkı var ve bu sarkı slipknotun en gaz sarkılarındandır. Bunun yanı sıra: Surfacing-Eyeless-Purity-SIC-Wait And Bleed-No Life
gibi hastası oldugum şarkılar var.

Iowa'da begendıgım bu kadar şarkı yok açıkcası.[signature][hline] The Truth is out There

Sosyal ağlarda paylaş

hmm forumda topu topu 4 slipknot hastası var :D
2 si iowacı 2 si slipknotçı eşit dağılmış :)

bence bu farklılık kesinlikle dinleme süreçlerinin farklılığından oluşuyor, değişik zamanlarda başladıysak değişik akımları yakalamış olabiliriz ki eğer böyleyse birbirimizi anlamamız imkansız.

kısacası slipknot iowa yı döver
Sosyal ağlarda paylaş

ben iowacı deilim :)
slipknot albümüne piyasa demedim amatör ruhu daha bi içinde dedim sadece ünlü eden albüm dediğin ünlü olam çabası içindeykenki albüm demedim
hmm hangisi sewersin deseniz bilmem walla
2si de eşit gelir iowa çok stüdyo işi çok boku çıkmış hali işin
slipknot tam garajdan çıkma nefret albümü.
yorum sizin[signature][hline]bornozlu canavar
Sosyal ağlarda paylaş

abi bölmiim tartışmanızı da şu duality we spit it out şarkılarını demin indirip bi bakim dedim daha önceden hiç slipknot weya hiçbi hardcore grubu dinlememiştim. sandığımdan da kötü çıktı ya hızlı we kesik ritmlerden başka bişe yok şarkılarda. deamon o malmsteenwari soloyu bi dinlemek istiorum hangi şarkıydı? pulse of maggot şarkı ismi mi album mü?[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
Sosyal ağlarda paylaş

grubu ünlü yaptı die o albüm ii olamaz yani
hayranlar hep daha iisini bekler
ama inanın iowadan iisi anca onun gibi bi albüm olr ötesi olamaz...
sert sevmekte war olayın içinde bence
iowa çok daha sert bi albüm slipknota göre[signature][hline]A Robin Red breast in a Cage
Puts all Heaven in a Rage
BiTcH_oFBaT's gallery
BiT¢H_oFBaT[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

İsimlerine niye bakayım, elbette sözlerinide biliyorum
Hatta Surfacing;

Running out of ways to run
I can't see, I can't be
Over and over and under my skin
All this attention is doing me in

Fuck it all! Fuck this world!
Fuck everything that you stand for!
Don't belong! Don't exist!
Don't give a shit!
Don't ever judge me!

Picking through the parts exposed
Taking shape, taking shag
Over and over and under my skin
All this momentum is doing me in!

You got all my love, livin' in your own hate
Drippin' hole man, hard step, no fate
Showin' you nothing, but I ain't holdin' back
Every damn word I say is a sneak attack
When I get my hands on you
Ain't a fucking thing you can do
Get this cuz you're never gonna get me
I am the very disease you pretend to be

I am the push that makes you move

Odamda asılı olan sürüyle şarkı sözlerinin arasındadır.

Bu arada Yazın kaldıgım yerde yanıma slipknot cdlerimden sadece Iowayı almıştım, her gün paso arka arkaya dinleye dinleye çok sıkıldım artık ondanda olabilir. Slipknot albumu daha bı hosuma gıdıyo yanı.[signature][hline] The Truth is out There

Sosyal ağlarda paylaş

Draven tribute gibi birşey o :D

Spit it out albüm ilk çıktığında en çok dinlediğim şarkıydı hatta başını söylemeyi bi türlü beceremiyordum bi süre kastım sonra söylebildim (aman ne önemli hehe ne biliim boşmuşum kasmışım işte sevioz naapalım)

bence SIC slipknot ın en gaz parçasıdır.vallahi , çok gazdır. :P

only one vardır mesela baya sinirli söylenen, surfacing kadar agresif genç imajı çizmese de iyidir :)

duality slipknot dinlemeye başlamak için uygun değil bence, spit it out, wait and bleed bu ayarda şeyler daha iyi olacak

malmsteen vari birşey arıyorsan zaten slipknot dinleme :D
metalin doruğunu görmek istersen dinleyebilirsin, sertlik limitine baya yakındır..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...