Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kilo almak için

chagy

Öne çıkan mesajlar

Ya arkadaşlar kilo almak için ne yapmam gerek bi türlü alamıorum yani kafayı yiecem ne yapsam da kilo alsam , yemek yemeyle olmuyor bunun başka bi çaresi yok mu ilaç falan :(
delircem ya 5 kilo aliiim başka bişi istemiyorum :([hline]Bu gece yıldızlar aşkımızı yazdı gökyüzüne,içlerinden biri kaydı,dileğim oldun...
Sosyal ağlarda paylaş

Kilo aldığım olmuştu ama eer bi gün bi sorun olsun bi işim olsun yemek yiyemiyeyim hemen veriorum nedir bu vucutta yağ yok
bu gidişle gandhi yi geçicem

dediin gibi yatmadan önce bol bol yiodum midemin alabileceği kadar 1 ekmek falan filan hatta abartıodum ama baktım yine işe yarımıo :([hline]Bu gece yıldızlar aşkımızı yazdı gökyüzüne,içlerinden biri kaydı,dileğim oldun...
Sosyal ağlarda paylaş

Çok aşırı derecede kilo sorunum vardı.. (zayıftım..) gerçi halen zayıfım ama artık aşırı değil en azından... Diyetisyene gideceksin. Başka yolu yok bunun. Çok şey denedim. Adamlar işlerini biliyolar. Kombinasyonlar yaparak aldırıyorlar kiloyu... Tabi vaktin varsa salonda da çalışarak bu kilo alımını arttırabilirsin. Benim vaktim yok sadece diyetisyenin verdiği programla idare etmiştim. 3 ay falan... Yazın tekrar başlamayı düşünüyorum salon destekli... Bir diyetisyene gözükmeni tavsiye ederim...

Zayıflıgın sebebi guatr falan da olabilir.. O yüzden bir takım testler uygulanacaktır. Bu testlerin ardından durumuna bakar zaten ve beslenme programını verir... Tahmin ediyorum başarılı olacaksın...
Sosyal ağlarda paylaş

günde 1 litre kola kesin içiorumdur valla işe yaramıo nereye atıyorum yediklerimi içtiklerim bilmiorum sanal bi midem mi vardır nedir...
stephen king - hmmmm bi deniiim ama acil kilo almam gerekio , o kitabı okuyup bitirene kadar baya süre geçer be :([hline]Bu gece yıldızlar aşkımızı yazdı gökyüzüne,içlerinden biri kaydı,dileğim oldun...
Sosyal ağlarda paylaş

valla makarna , kola , cips , mantı bunları denedim bi şeye yaramıo , kız arkdaşım çok taktığımı bu yüzden psikolojik olarak alamadığımı savuna dursun ben bu en az 5 kilo ya alacam ya alacam başka çahresi yok :([hline]Bu gece yıldızlar aşkımızı yazdı gökyüzüne,içlerinden biri kaydı,dileğim oldun...
Sosyal ağlarda paylaş

bi insan yemek yiyerek kilo alamıorum derse bence atıodur
tamam herkesin bi miktar yiyecekle alacağı kilo farklıdır ancak çook yersen elbet alırsın..[hline]
Uçan Sam demiş ki:
*eski günlerimde olsam çesmastır'ı da pataklarım da
*hentai bile oynardı eskiden :)
*süperdi ilk red alert'teki mammoth tank biriktirip kafadan dalma olayı
Strateji Anlayışım Mammoth'tur
Sosyal ağlarda paylaş

Abi naaparsan yap sen kilo alamassın. Ben de alamıyorum ama zayıf da deilim. Doktor metabolizman çok hızlı çalışıyo dedi o yüzden yediklerimi otursam bile rahat rahat yakıyomuşum.

Tahminen senin bünye de böle. Hatta aşırı böle :P

Yalnız bu noktada dikkat etmen(etmem) gereken bişey var böle metabolizma hızlı çalışınca ilerde hayvan gibi kilo alıp duba gibi olma durumları oluyo o yüzden dikkat etmek lazım. Bi süre sora duruyo mudur nedir...[hline]Trust in my self-righteous suicide
I cry, when angels deserve to die!

Benim la, Phann!
Sosyal ağlarda paylaş

ya valla orası da öyle , 30 un dan sonra bir anda kilo alıp şişip o şekilde ölüp , öldükten sonrada tabutunu taşırken küfür yemek var

tabi geyik bir yana öyle olmanında sağlık açısından zararı çok , ama insaf yani 1 hafta boyunca yatak yattığım çok yemek yediğimi hatırlarım , ne metebolizmaymış ki yakıo , gidip en iyisi bi doktor a göriniyim yada en iyisi body e gidiğim :( :( :([hline]Bu gece yıldızlar aşkımızı yazdı gökyüzüne,içlerinden biri kaydı,dileğim oldun...
Sosyal ağlarda paylaş

abi insan kilo alamiom die üzülürmü ya ohh istedigin gibi herseyi ye ic ben 15 yasindaim mesela 1.82 boyum war 72 kilyoum ya delircem disardan bakildiinda zayif gozukuyom ama bi türlü gobekten kurtulamiom bi bokta yemiom sismanlamiim die :D keske senin gibi olsamda ne bulursam yesem heuhe[hline] :hrr:KaRŞıYaKa:hrr:
KARŞIYAKA&BEN
Sosyal ağlarda paylaş

bak şimdi ben de günde sayısız öğün yiyerek kilo almaya çalışıodum ama alamadım bi türlü..
sonunda Weight Gainer 1850 die bişe aldım
15-20 günde 3,5 kilo aldım inanamadım kendime
yarım ölçek tozu yarım kilo süte karıştırıosun günde 2 kere 3 öğün arasında alıosun toplam 5 öğün yemek yemiş gibi oluosun yani.. böle 2 kiloluk kutu toz.. 80milyondu ben aldıımda
caddede böyle şeyler satan bi dükkan war body building şeyleri fln da satıo.. tawsie ederim tadı da güzel, kolay gelsin :)[hline].ã.¢.]-[.ë.®.ø.][. /// [L.u.¢.!.]
Sosyal ağlarda paylaş

daverc kardeş , dışardan bakıldığım zaman gandhi gibi gözüküom boyum uzun olmamasına rağmen (1,76) bana sırık diolar , orta direk şabana döndürdüler , baş parmağımla,işaret parmaığ birbirnie değiyor bileğimi çevrelediğimde hatta baş parmağım üstüne çıkıo :( bööle olmaz mı isterdin yane?

acheron yaw harbi 15-20 günde 3,5 kilo!! çok iiimiş ya ben 5-8 arası kilo aliiim başka bişi istemiom zaten , cadde diosun sanırım istanbul? ben ankaradayım bea :([hline]Bu gece yıldızlar aşkımızı yazdı gökyüzüne,içlerinden biri kaydı,dileğim oldun...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
chagy, 01 May 2003 02:48 tarihinde demiş ki:
baş parmağımla,işaret parmaığ birbirnie değiyor bileğimi çevrelediğimde hatta baş parmağım üstüne çıkıo :( bööle olmaz mı isterdin yane?
:([hline]Bu gece yıldızlar aşkımızı yazdı gökyüzüne,içlerinden biri kaydı,dileğim oldun...

aynı durumdayız :D
Sosyal ağlarda paylaş

eheheehe ben ama 176 , 54 kilo yum yaw 55 olunca havalara zıplıom sevincimden zaten zıplarken harcadığım efor yüzünden tekrar 54 oluyorum :-D[hline]Bu gece yıldızlar aşkımızı yazdı gökyüzüne,içlerinden biri kaydı,dileğim oldun...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...