Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

festivaller

Chris_Metcalf

Öne çıkan mesajlar

oncelikle tr'deki yabanci cd fiyatlari (ki burda metaldi rockti falan onlardan konusuorum) yurtdisina gore (ki burda orta avrupa ve amerikayi baz aliorum) neredeyse ayni fiyattalar. Arada oyle buyuk bir ucurum falan yok, bu bir.

ikinci olarak sen illaki diosan "ben anlamam bana ornek ver" sana japonya ornegi vereyim. Japonya'da CD fiyatlari o kadar pahaliki, amerika veya avrupa'dan cdleri getirtmek, sokaga cikip iki adim otedeki marketten cd almaktan cok daha karli bir is. Durum o kadar feciki, plak sirketleri sanatcilardan japonya'da satisa sunacaklari urunlere ek bir seyler katmalarini isterler. Yani bir cok sanatci japonya icin albumlere ek olarak "bonus track(s)" koyarlar. Bununla birlikte Japonya Asya muzik piyasasinda onemli bir yere sahip. Hatta o agladiginiz "Bohu bohu Turkiye'ye gelmiyolar" dediginiz In Flames'in "The Tokyo Showdown" adinda bir live albumu bile mevcut...[signature][hline]"Es irrt der Mensch so lang er strebt." - Faust I: Prolog im Himmel / J.W. v. Goethe
42
""The thing that bothers me the most is the lying." - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

yani doggy nin mesajini bi damitalim
ne cikiyo?
siz internetten dahi alip turkiyeye getirtseniz, eninde sonunda farkimiza varilacak

kendi zamaninizi harcamayin, bizim de klavye tuslarimizi, oturn orjinal album alin en iyisi[signature][hline]In Moon I trust
For Moon I live
To Moon I pray
The Moon I love...
Sosyal ağlarda paylaş

tamam yurtdışına göre aynı fiyatlar ama niye türk grupları daha ucuz o zaman aynısı olsun bizim ne eksiğimiz var? yabancı bir grubun cdsi 20 milyon civarı bir fiyattan satılırkenn uğraşıp ıkınıp bandrollü albüm çıkartmayı başaran suicide'ın, in spite'ın albümlerini niye 8 milyona satıyorlar? türk grupları 2. kalite mi oluyor bu durumda?[signature][hline]Could you ever kill the pain in my heart?
Even though they say angels don't kill...
Sosyal ağlarda paylaş

Adamlar sonuçta neden ülkeleri geziolar? Hem para kazaniolar, hem de albümlerini tanıtıorlar, fakat türkiye'nin pazar olmadığını gören grup neden gelsin ki? " bu heriflr benim albümü almio neden geliim" İşte bu durumda para devreye girio hayvan gibi para bastırıosun, o zaman geliolar ki para bizde de boldur hane! :)[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...