Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Forcedata'nın Web Sitesi Hakkında Açıklama...

Prawler

Öne çıkan mesajlar

Merhabalar

Bu topic'teki iddialara yanıt vermek istedim.
Ben 2003 Ağustos'unun ortalarına doğru bilgisayarımı kaldırdığımı bu topicte belirtmiştim. Ve o tarihten sonra hiçbir şekilde web tasarımı tarzı işlerle uğraşmadım. ÖSS'ye hazırlanırken sadece arada bir internete girip maillerime baktım ve sohbet ettim dostlarımla

Ama dediğim topicte Gawain arkadaşım siteyi benim yaptığımı söylerek ortaya asılsız bir iddia atmış, herkes de bunu baz alarak bana suçlamalar yöneltmiş, beni kınamıştır.

Fakat ben bu alienware olayını daha yeni öğrenmiş bulunuyorum. 20 Haziran'dan sonra nete girdiğimde paticikte nicki Berk olan arkadaşımız ile konuşurken konu açıldı ve ben yapmadığımı söyledim. Paticik offline ken konuyu bulamadım fakat şimdi konuyu bulup hakkımda yazılanları okuduğumda açıkçası çok şaşırdım ve bana feci bir şekilde yargısız infaz yapıldığını gördüm.

Ben başta forcedata da çalışıyordum ve ilk tasarımı bana aitti.
Forcedata başta başka bir amaçla kurulmuştu. Ben Forcedata'dan ÖSS ye çalışmak için ayrıldıktan sonra biri tasarımı değiştirmiş, tüm bu olaylar olurken ben forcedata'yı takip etmiyordum.

Evet ben tasarımcıyım fakat bu güne kadar kimsenin sitesini çalmış, kimsenin sitesinden kaynak alırken o sitenin yöneticilerinden izin almamış insan değilim. Bana karşı alınan tavrı kişiliğime karşı yapılmış bir saldırı olarak nitelendirdim. Ve böyle bir saldırıyı yaklaşık 4 senedir üyesi olduğum bir gruba açıkçası hiç yakıştıramadım

ÖSS'nin bitmesi itibarı ile Forcedata ile tekrar çalışırsam, siteyi kesinlikle yenilerim ve tamamen (diğer tasarımlarım gibi) özgün bir tasarım olur..

Bu yanlışın düzeltilmesi ve bir açıklama yapmak için bu konuyu açtım. Paticik ailesine arz ederim

Saygılarımla ,
Prawler[signature][hline]
Lathender Safrakesesi üstünüze kusmasın !
Countless times I trusted you!!
[b]Bitse de gitsek...
Sosyal ağlarda paylaş

Dostum
biz hep sana guvendik. Hep senin tarafındayız kim ne derse desin. sen böyle birşey yapmazsın. Paticikte seni tanıyanlar da bilir bunu. sıkma canını...[signature][hline]Death will come on wings of song,
A song of long and winding guile,
And in the end your end I wend,
And in the end, a harp will smile!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
MrMedia, 05 Temmuz 2004 17:04 tarihinde demiş ki:
((:
lan olm olsa nolcak, dünyaları başınamı yıkcaklar

aynen katılıyorum
ztn linkte de görülüyo mrmedia dahil biçok kişi esprili manada haha prawler demiş
hem gerçekten yapmış olsan nolur sanki? çok mu gurur zedeleyici? salla abi böle şeyler için böle üniwersite tezi hazırlar ciddiyetle msj yazmayın allaşkına[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
Sosyal ağlarda paylaş

ya iyide öbür gün bi şekilde birine bi tasarım yapacam eleman soruyor arkadaşına o da diyor ki ya o eleman siteleri çalıp tasarlıyor dese gide rmi hoşunuza[signature][hline]
Boş bir kağıt bir kalem bir de silgi..
Kağıt ömür demek,kalemle silgi ise benim hayatımı sen yazarsın sen silersin demek..
Sen neyi yazarsan güzel, sen neyi silersen güzel.
İstediğin gibi yaşat,istediğin gibi öldür
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...