Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

facebookta kedi kesen kıza karsı öfke büyüyor

xcorpion

Öne çıkan mesajlar

ana baba işini iyi yapsa çocuğu gönderir tedaviye zaten.. böyle başıboş bırakmaz ki başıboş bırakılmadığı için verilen fotoğraflar gibi fotolar çekemez, internette garip gurup sitelere üyelik açamaz.

kontrol altında bir çocuk değil bu.. ilgili bir ailenin çocuğu değil.. özellikle internette 18ine kadar ailenin yoğun kontrolü olması gerektiğine inanıyorum. bi sürü aptal kız var fotolarını sağa sola yükleyen. kendini bariz hedef haline getiren. tonla bilgiyi internetten paylaşan. bayağı kendisini kandıracak, kullanıcak adamları doğruyu söyleyen insanlar sayan.

kontrol etmek şart.. başka bir konuda demiştim. ben çocukkene (e haliyle sizin de çocukluk yıllarınızda) bu kadar risk faktörü yoktu. şimdi inanılmaz!

Jadelith said:

Cocuk yapilmasi icin ehliyet istemek de baya iyiymis. Social engineering deniyor bu dedigine, fasistlige kaciyor biraz :) cocugu sen nasi egitirsen egit, kedi kesip "bak bagirsaklari ne guzel" diye foto cekmek icin sosyopati lazim biraz. Cocugun sayko olmasi lazim herseyi ebeveynlere baglamayin
Sosyal ağlarda paylaş

butun dunya decentralization ister, bizimkiler cocuk yapma ehliyeti verilsin der.

ehliyet kime gore neye gore verilecek bi kere? paraya gore mi? bir ailenin cocuguna ne kadar onem verecegini neyle olceceksin?

bir de her yasakla beraber kara borsasi cikar olayin. insanlarin dahil olabilecegi bir kara borsa istenmemeli : )
Sosyal ağlarda paylaş

bu karıyı yakalamışlar sonunda bizim gazeteciler.

meğerse yalovada yaşıyormuş. işte kediyi kesmemiş aslında kamyonun altında kalmış kedi almış onunla fotoğraf çektirmiş. şimdi link vermiyim açın hürriyetin ana sayfasını bakın başlıklarda olacak, bir tarafları kalkıyor sonra linklere tıklayınca.
Sosyal ağlarda paylaş

aslıcan metin 01/12/2009 - 22:21
Biz de 11 yaşındayken arkadaşlarımızla ortak beslediğimiz kedimiz öldü diye cenaze töreni yapmış,saatlerce ağlamıştık...Ve onu en güzel yere gömmüştük...İnsan olan kendini her yaşta belli eder.Kişinin karakteri 5 yaşında oturur.Lütfen çocuklarınıza hayvan sevgisi,doğa sevgisi aşılayın...

amuaha
Sosyal ağlarda paylaş

gecko said:

kurban bayramında koyun kesiliyor birşey olmuyor da kedi kesilince mi olay oluyor diyen mallar doldu şimdi. trolluk bile denemez bence buna mal ötesi bir laf.

Doğru diyosun bu kızın durumu bambaşka.Adam dese ki "benim dini inancım bu yönde kedi kurban ediyorum" tamam din özgürlüğü kapsamında kimse karışamaz da ,13 yaşında bi kızın piskopat gibi resimler çekmesi falan çok normal değil ben kurbanda bile kötü olurum ki yıllarımı şiddet içeren bilgisayar oyunlarıyla geçirdim(demekk i söylendiği gibi psikoloji bozmuyomuş)

Ama çok da önemli değil bunun gibi bi sürü genç piskopat var, zergling gibi çocuk basan aileler sağolsun.Durmak yok yola devam en az 3 çocuk
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...