Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Umutsuz musunuz? Okuyun!

Morgana

Öne çıkan mesajlar

Bunu anlatmaya çalışıp her seferinde farklı şekilde yanıt alıyorum napim :=P

Ama anlatmak istediğimin başka bir yazılışı yok ;=)
Ama bu mesaj en azından ne demek istediğimi anlattığımı
gösteriyor sanırsam , yada ben öle umuyorum.

Olmadı yukardan copy paste ediyim daha fazla yorulmıyım :=)

Nefr Ema gibim karşıyım bende sana başkalarının cümlelerini ya önceden ya sonradan çalıyorsun walla ayıp :=P, ah bak 2 satır olsada sen kendin yaz , zaten ben senin üşenmediğin bir dönem bilmiyorum ki :=P
Edit : Araya mesaj sıkıştırmışsın pis adam onun için editliyip yoruluyorum mesajı :=P
[signature][hline]Hiç kimse beni anlayamaz ,
Hiç kimse...

[Bu mesaj Szasstam tarafından 07 Temmuz 2004 14:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Saol Nefr... Bu arada bay filozof üzülerek söylüyorum benimsediğiniz düşünce bana ters... Hem de çok ters... Ben bu kadar karamsar olamam... Düşünce tarzım beni hiç üzmedi... Yapmak istediklerimin bi yolunu hep buldum... Olmadığındaysa yılmadım ya da yıkılmadım... Pes etmek ya da yenilgiyi kabullenmek tarzım değil... Yenilgiden ders alırım sadece..[signature][hline]W.M.
Sosyal ağlarda paylaş

öhöm filozof kim be :=P
Ben öle birini görmedim burada ,

Ayrıca zaten düşünce benimsetmek ne haddimize , amaç sadece ne demek istediğimizi anlatmak :=)

Neden senin gibi düşünmediğimi ,
Sanki umut etmeyince yaşanmıyormuş gibi algıladım yukardaki yazılardan , sade bunun farklı olarak yorumlanabileceğini sölemek istedim :=P

[walla benimsesende olurdu ama napalım olmadı :=P ehehe ][signature][hline]Hiç kimse beni anlayamaz ,
Hiç kimse...

Sosyal ağlarda paylaş

yenilgiyi kabullenmez isen nasıl ders alacaksın ki?
bence önemli olan yenilgiyi gerçekleşmiş bir risk değil, kendi hataların veya öngöremediğin sorunların -yani yine kendi hatalarının- sonucu olarak kabullenmek ve değerlendirmek olmalı.

szass: zamanlama iyi di mi? ;P[signature][hline]Emaleth, 04 Temmuz 2004 21:27 tarihinde demiş ki:
...kaliteli adult forum olacaksın...
Sosyal ağlarda paylaş

Nefr yazısı +1
morgana : walla öle asabiyet yapmayalım zaten hava sıcak :=P , gerek yok yane şurda tartışıp güzel güzel zaman geçiriyoz :=) , Ayrıcana ben filo falan değilimmmmm
( yeri geldiğinde bende gayet mızıtabilirmm :=P )

Nefr : Ah yaa walla bu sefer doğru zamanla yaptın , yok bida mesaj editletmek zorunda bırakma beni , zaten yazarken enerji harcıyom birde edite enerji harcatıyosun :=P
[edit : bu seferde filozof demişler görmemişim walla çok yoruluyorum böle yaa ]
[signature][hline]Hiç kimse beni anlayamaz ,
Hiç kimse...

[Bu mesaj Szasstam tarafından 07 Temmuz 2004 14:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Adımız filo kaldı iyimi lol :=P
yok öle bişi efendim :=P

Arabesk düşünce yapısına ve üstteki mesaja en çok uyan o vardı napim , Mahsunun üzüldüğünü zannetmem :=))

gerçi evet o isim bu konuşmalara yakışmamış :=P[signature][hline]Hiç kimse beni anlayamaz ,
Hiç kimse...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Szasstam, 07 Temmuz 2004 15:42 tarihinde demiş ki:
Arabesk düşünce yapısına ve üstteki mesaja en çok uyan o vardı napim , Mahsunun üzüldüğünü zannetmem :=))

Ne yani şimdi sen benim düşünceme arabesk mi diyosun???? Yoksa ben mi yanlış anladım...![signature][hline]W.M.
Sosyal ağlarda paylaş

Tersini söleyende vardır tabiki :=P
hangi düşüncenin tersini söleyen biri çıkmıyor ki
Bak mesela sen benle ters şeyler sölüyosun :=)

Filozof ne ya ehe hele yeni nesil ne :=P
Ayrıca benim kendi düşüncelerimle uyuşmasa adamın sölediklerini bilmem kaç yıl sonra neden dillendiriyim dimi :=))[signature][hline]Hiç kimse beni anlayamaz ,
Hiç kimse...

Sosyal ağlarda paylaş

Ohooo elalemin düşüncelerini savunucana yeni düşünceler üret... Ama yeni nesil hep böyle... Bilim adamları gerekli icatları yapıyo... Filozoflar düşünüyo... Sahte Filozoflarda gelip buraya konuşuyo arkalarına geçmişte yaşamış büyük Filozofları alıp... Yazık... Çok yazık... :)[signature][hline]W.M.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...